365 Kredi

EtsTur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor?

EtsTur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor?

Tur ve tatil denince aklımıza ilk gelen şirketlerden olan EtsTur, masrafları düşünerek tatile gidemeyenleri unutmadı ve kredi kartına taksitle tur ve tatil satışları yapmaya başlamıştı. Erken rezervasyon dönemi de açılmışken hem uygun hem de taksitle sizde tatilinizi ayarlayabilirsiniz. Öncelikle belirtmemiz de fayda var ki kredi kartının en güzel özelliklerinden birisi taksit imkanı oldu. Ödemelerinizi aylık vadeler ile kolayca cep yakmayacak şekilde yapabilirsiniz.

 EtsTur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor ?

  • Akbank Axess kredi kartınız ile 3 ay, 4 ay, 6 ay ve 9 ay olan vade seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • HSBC bankası kredi kartı Advantage kredi kullanıcıları da 4 ay , 6 ay ve 9 ay taksit seçeneklerini kullanabilirler.
  • Finansbank kredi kartı CardFinans kullanıcılarını da 3, 4 ,6 , 9 ay taksit seçenekleri bekliyor.
  • Asya kredi kartı kullanıcıları 3 ay, 4 ay, 6 ay ve 9 ay, Yapı Kredi bankası World Kredi kart kullanıcıları 3 ay, 4 ay ve 6 ay ile 9 ay ile değişim göstermektedir. İş bankası Maximum kredi kartı kullanıcılar da 4 ay, 6 ay ve 9 ay gibi  taksit fırsatlarından yararlanabilirler.

Hangi vade ve ödeme imkanı sizin için daha kolay ise tercih edebilirsiniz. Hesaplamanızı bu doğrultu da yapabilirsiniz.  Kredi kartı ile vade seçeneklerinde genel de bankalar faiz eklentisi yapabilir bu durum da geri ödeyeceğiz rakamlara direk yansıyabilir. Bu durum kapsamında net cevaplar almak için de kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu yaz tatile gitmek için para birikmeye başlamayın kredi kartınız ile taksit yapıp rahat rahat ödeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ