365 Kredi

Ziraat Bankasında Hesabım Var Mı Nasıl Öğrenebilirim

Ziraat Bankasında Hesabım Var Mı Nasıl Öğrenebilirim

Birikim yapmanın en kolay ve güvenilir yolu bankada hesap açtırmaktan geçmektedir. Banka hesabı açarak olası bir hırsızlığa karşı önlem almış olur ve gerek Türk Lirası gerek ise dolar ya da Euro cinsi yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Bankadan hesap açtırmış ve gerek yoğun iş temposuna gerek ise başka dış etkenlere bağlı olarak hesabınız var mı yok mu unutmuş olabilirsiniz. Hatta bazen hesapta para kalmadığı için takip etme ve kontrol etme ihtiyacı duymuyor ve akıp giden zamanla da unutuyoruz.

Ziraat Hesabımda Para Var Mı Sorgulama

Ziraat bankasında hesabınız var mı şubeye giderek öğrenebilirsiniz. Şubede TC kimlik numaranız aracılığı ile yapılacak sorgulama sonucunda kolayca öğrenebilirsiniz. Şubeye gidecek vakti olmayan kişiler de 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak hesapları var mı yok mu öğrenebilirler. Müşteri hizmetleri günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir Dilediğiniz zaman hafta içi ya da hafta sonu önemli olmaksızın arama yapabilirsiniz.

Eğer Ziraat bankası müşteri iseniz ve daha önce hesabınız var mı yok mu öğrenecekseniz de internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. İnternet bankacılığına müşteri numaranız ve şifreniz aracılığı ile anında giriş yaparak hesabım bölümden anında sorgulama yaparak hesabınız var olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  Ziraat bankasından hesabım var mı nasıl öğrenebilirim diyenler sıraladığımız bu 3 basamaktan herhangi birini uygulayarak anında aradığınız çözümü bulabilirsiniz. Siz ne zaman dilerseniz, hangi işlemi gerçekleştirmek için olursa olsun anında Ziraat bankası hızlı çözümleriyle yanınızda.

Ziraat Bankasında Unuttuğum Hesap Var mı Nasıl Öğrenirim?

Müşteri hizmetlerini arayarak unuttuğunuz hesap var mı öğrenebilirsiniz. Neden öğrenmelisiniz? Ayrıca hazır yeri gelmişken belirtmemiz de fayda var ki, kullanmadığınız unuttuğunuz hesaplar ile de kredi notunuzu düşürebilir ve bankaya karşı sizi borçlu sıfatına sokabilir. Hesap kullanımından çoğu banka hesap işletim ücreti almaktadır ve siz hesabınızı tamamen kapatmadığınız için de hesap işletim ücretleri birikmektedir ve ödeme yapmadığınız için de belirttiğimiz gibi kredi notunuza yansımakta ve notunuzun düşmesine neden olmaktadır. Düşük kredi notu ile banka kredisi kullanmanız ya da kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması bir hayli zor olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. songül şaşkın dedi ki:

  hesabımda kaç paran var

 2. Çiğdem dedi ki:

  6 sene önce ziraat musterisiydim şu an kartin numaramı bilmiyorum

  1. Çiğdem dedi ki:

   Ne yapmam gerekiyor

 3. ibrahim çil dedi ki:

  Hesabım var mı yok mu nasıl öğrenebilirim müşteri temsilcisine bbağlanamıyorum

BİR YORUM YAZ