365 Kredi

Ziraat Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası ile birlikte sahip olduğunuz kredi kartlarının ve hesap kartlarının limitlerini yükseltebilirsiniz. Bu kartlar sayesinde işlemlerinize hiçbir şekilde ara vermeden devam edebilirsiniz.Örneğin kartınız da otomatik ödeme talimatı ver ise ve yeterl para yoksa işleminiz yarıda kalmaz ve mağduriyet yaşamazsınız. Ziraat Bankası ek hesap açmak isteyen kişilerin Ziraat Bankası ek hesap ürünlerini ve kampanyalarını takip etmesi gerekir. Avans Bank kart olarak verilen bu hizmet sayesinde Ziraat Bankası şubelerine gelerek işlemlerinizi yapabilir ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi devam ettirebilirsiniz.

Sahip olduğunuz Ziraat Bankkart’ınızın ana hesabına tanımlı aylık ödemeli Kredili Mevduat Hesabı (KMH) limitiniz varsa Ziraat Bankası ATM’leri, 444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi ve Şubeleri üzerinden “Avans Bankkart” özelliği tanımlatabilirsiniz. Bunun dışında isterseniz AVANS yazdıktan sonra boşluk bırakarak Bankkart’ınızın son dört hanesi ile birlikte (örneğin: AVANS 1234) 4747’ye gönderebilirsiniz. Bu işlemleri yaptığınız takdirde de Avans Bankkart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Göndereceğiniz SMS, operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı olarak ücretlendirilecektir. Diğer işlemler için de yönlendirme aşamaları ile birlikte Ziraat Bankası Avans Bankkart sahibi olabilir ve limitlerinizi istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ziraat Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır? sorusu aklınızda yer atmi durum da ise en net hali ile bu şekilde cevap verebiliriz. Ziraat bankın müşterileri arasında iseniz sizde ek hesap açabilirsiniz.

Ziraat bankası ek hesap hizmeti hakkında aklınıza takılan diğer sorulara cevap bulmak için ya da daha detaylı bilgi alabilmeniz için bankanın müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır Müşteri hizmetleri mesai saati uygulaması olmaksızın günün her saati hizmet vermektedir. Bu nedenle de dilediğiniz zaman arama yapabilirsiniz. Arama yapmak istemeyen Ziraat Bankası müşterileri ise bankanın resmi web adresi üzerinden de detaylı bilgi alabilirler. EK hesap kullanabilmeniz için de kredi notunuzun, finansal geçmişinizin iyi olması gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ