365 Kredi

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur

Banka sektöründe Türkiye’nin başta gelen bankalarından olan Akbank sizlere her türlü kredi ürün imkanını sağlamaktadır. Kredi başvurusu yapmak için form doldurduğunuzda kısa süre içinde sonuçlanacaktır.

Zamandan tasarruf sağlayan Akbank Kredi Kartı ile sonucunuzu öğrenmek de bir o kadar kolay olacaktır. Eğer internet veya SMS ile kredi başvurusu yaptıysanız dakikalar içerisinde cevap sağlanacaktır. Akbank Kredi Kartı başvurusunu internet ortamında yapmış iseniz yalnızca 5 dakika içinde yanıt alabilirsiniz. Fakat kredi başvurusu sırasında cep telefonlarınıza kredi ön onay mesajı gönderildi ise 24 saatlik bir süre içerisinde kredi tutarınız açılan hesaba yatırılabilmektedir.

Akbank Kredi Başvurusu Ön Onayı

Kredi onayı alan müşteriler kendilerine en yakın Akbank şubesine kredi başvurusu yapmış olduğu evrakları ile gitmeleri gerekmektedir. Kredi başvuru evrakları teslim edildiğinde 24 saat içinde krediyi sonuçlandırmaktadır. Akbank kredi sorgulama işleminizi yapmakta sorun yaşar iseniz yani onay alamazsanız Akbank 444 25 25 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuru sonucunuz durumunu kolayca öğrenebilirsiniz.

BİLGİ: Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kredi Kartı Başvuru Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Axess kredi kartı gibi ülkemizde en çok kullanılan kredi kartı ürünlerine sahip olan Akbank kredi kartı başvurusu için müşterilerine farklı kanallardan hizmet vermektedir. SMS ile kredi kartı başvurusu yapılabileceği gibi kredi kartı başvuru sonuçları içinde mümkün olan en kısa süre zarfında bankadan yanıt verilmektedir.

Akbank kredi kartı başvuru işlemi için SMS göndermeyi tercih eden kişiler için kredi kartı başvuru sonucu kısa sürede mesaj gönderilen cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Kredi kartı başvurusu onayı verilmesi durumunda kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi ile Akbank şubeleri üzerinden başvurunuzu tamamlamanız istenecektir.

Şubeden doldurulan kredi kartı başvuru formu için ise başvuru sonucu yine form doldurulurken belirtilen cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Akbank kredi kartı takip işlemlerinde yine kimlik numaranız ile Akbank müşteri hizmetleri telefon olan 444 25 25 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Görüşmeniz esnasında kredi kartları menüsünden başvuru sorgulama seçeneği ile kimlik numaranız ile giriş yaparak kredi kartım nerede sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.acilparayaihtiyacimvar.com/blog/akbank-kredi-karti-basvuru-sonucu-ne-zaman-belli-olur/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Kredi kartı sonucu ne oldu

BİR YORUM YAZ