365 Kredi

Vakıfbank Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Banka hizmetleriniz esnasında tarafınızdan ikametgah adresiniz istenmektedir. Bunun nedeni ise Kredi kartı ekstresi ya da hesap işletim özeti gibi raporların gönderiminde kullanılan adres bilgileri aynı zamanda bankalar için iletişim kanalı olarak kullanılması açısından çok önemlidir. Eğer adresiniz hatalı ya da yanlış olur ise banka sise göndermek isteyeceği evrakları gönderemeyecek ve bu gibi durumlar da ise şubeye gitmek zorunda kalacaksınız. Sizde belirteceğimiz işlemleri uygulayarak adres değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank adres güncelleme işlemlerinizi yapabileceğiniz en kolay yöntem Vakıfbank şubeleri üzerinden kimliğiniz ile işlemlerinizi yapmanızdır. Ancak kendinize yakın bir şube yoksa ya da şubeye gideceğiniz bir zaman aralığı bulamıyorsanız bu durumda Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonu üzerinden de bilgi güncellemesi yapabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0724 günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman gece ya da gündüz önemli olmaksızın arayarak adres değişikliğinizi iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra VakıfBank internet bankacılığı üzerinden de adres değişikliği yapabilirsiniz. VakıfBank internet bankacılığına müşteri numaranız ya da TC kimlik numaranız şifre yardımı ile giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce sisteme giriş yapmadıysanız ya da var olan şifrenizi unuttuysanız yine VakıfBank müşteri hizmetlerini arayarak şifre alabilirsiniz Bunun dışında resmi web adresi üzerinden şifre işlemleri basamağı ile de şifre oluşturabilirsiniz. Aktif adres değişikliğiniz var ise ertelemeden yeni adresinizi bankaya iletmeniz gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sefa dedi ki:

    banka adres degıklıgı yapmam gerekıyor

  2. İsmail çelik dedi ki:

    Kredi kartı adresim 55 şok no.14 beyaz apo kat.1 da.2 liman mah KONYAALTI.ANTALYA

BİR YORUM YAZ