365 Kredi

Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı “Genç Bankkart”

Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı “Genç Bankkart”

KYK ödemeleri bilindiği üzere Ziraat Bankası üzerinden yapılmaktadır. Eğer sizde KYK üzerinden burs ya da öğrenim kredisi alıyorsanız Genç Bankakart hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hesabınız da para olsun ya da olmasın ihtiyaçlarınızı karşılamanız için faizsiz ve masrafsız olarak 350 TL limit belirlenmektedir. Burs ya da öğrenim kredisi almaya devam ettiğiniz sürece kartınızı kullanmaya ve artı limitten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrenci kredi kartı olarak bilinen Ziraat Bankası Genç Bankkart ürünü sadece kredi yurtlar kurumundan kredi alan üniversite öğrencilerinin kullanımına sunulmaktadır. Genç Bankkart başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey büyük harflerle ve noktasız olacak şekilde GENC BANKKART yazdıktan sonra 4747 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru sonrası banka gerekli bilgileri size verecek ve onaylanması halinde de bankanın size en yakın şubesi kanalı ile kartınızı alabilirsiniz. Kart için talep edilen belgeleri hangi bankaya götürür ve başvuru basamaklarını tamamlarsanız yine aynı bankadan kartınızı alabilirsiniz.

Genç Bankkart Kredi Kartı Limiti Nasıl Öğrenilir?

Genç Bankkart limitiniz aslında kredi yurtlar kurumunun adınıza vermiş olduğu kredi tutarı kadardır. Ancak Ziraat Bankası harçlık avans ile öğrencilere her ay hesaplarında para olmasa dahi 350 lira avans kullanmalarına izin vermektedir. Kartınızda olan bakiyenizi sorgulamak için yine büyük harflerle ve noktasız olacak şekilde BAKIYE yazdıktan sonra 4747 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.  Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için bankanın her saat aktif olarak hizmet verdiği müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
  1. hasret dedi ki:

    Bakiye sorgulama

BİR YORUM YAZ