365 Kredi

Vakıf Katılım VKART Başvurusu

Vakıf Katılım VKART Başvurusu

26 Şubat tarihinde hizmete başlayan Vakıf Katılım bankası henüz yeni sayılmasına rağmen müşteri kitlesini hızla arttırdı. Gerek bireysel taşıt, konut, tüketici, arsa ve iş yeri finansmanları ile gerek ise Vkart izmetine bağlı başvuru yapan kişi sayısı hızla artmaya devam ediyor. Bizde haberimiz de bu ana konu ile bağlantılı olarak Vakıf Katılım VKART Başvurusu işlem basamakları hakkında detaylı bilgi sunacağız.   Vakıf Katılım VKART banka kartı olarak tasarlanmıştır. Vakıfbank hesabınız var ise bu hesabınız hakkında kolay bilgi almak istiyorsanız VKART başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım VKART Hesap Bakiyesi Öğrenme

Vakıf Katılım VKART ile hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman diliminde para yatırabilir ya da para çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra ATM aracılığı ile EFT ve havale işlemlerinizi de yapabilirsiniz. İsterseniz VKART’ınıza otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödemelerinizi düzenli gerçekeleştirebilir ve fatura takip derdinden de kurtulabilirsiniz.  VKART ile işlem yapabilmek için Vakı Katılım ATM’si bulmak zorunda değilsiniz. Yurt içinde var olan tüm ATM’ler de ilgili banka tarafında işlem için belirlenen komison ödemesi karşılığında da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra VKART’ınızı alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Möastercard ya da Visa logosu bulunan tüm iş yerlerinden alışveriş yapabilme şansınız vardır.

Vakıf Katılım VKART Başvurusu

Yurt dışına çıktığınızda da VKART’ınızı kullanabilirsiniz. Yurt dışında bulunan yine Mastercard ya da Visa logosu bulunan ATM’lerden para çekebilirsiniz.  Yurt dışına çıkacağım kartımı kullanıma açtırmalıyım işlemleri ile uğraşmanıza gerek yok.  Vakıf Katılım Vkart başvurusu için ek evrak sunmanıza gerek bulunmamaktadır. Size en yakın Vakıf Katılım bankası şubesine giderek hesap açtırabiir ve VKART sahibi olabilirsiniz.  VKART işlemlerinizi internet bankacılığı aracılığı ile de yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından yararlanmak için müşteri numaranızı ve şifrenizi bilmeniz yeterli olacaktır.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri

Şifre öğrenme ve VKART hakkında daha fazla bilgi alma için Vakıf Katılım müşteri hizmetleri 0850 202 12 02 numaralı hattı arayabilirsiniz.  Sizde Vakıf Katılım müşterileri arasında yer alın ve size sunulan ayrıcalıklı dünyanın tadını çıkarın. Tüm nakit ihtiyaçlarınız da Vakıf Katılım Bankası yanınızda. VKART ve diğer hizmetler için size en yakın Vakıf katılım şubesini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ