365 Kredi

Denizbank Emeklilere Özel Bonus Kredi Kartı

Denizbank Emeklilere Özel Bonus Kredi Kartı

Denizbank tarafından emekli olan bireylere sunulan kredi kartı seçeneklerinden bir tanesi, emekli bonus olarak tanımlanmakta olup, Denizbank emekli bonus kredi kartı özellikleri, banka tarafından belirlenen şartları sağlamaktadır. Bahse konu kart, bonus kartların bütün özelliklerine sahiptir. Ayrıca Denizbank emekli bonus kredi kartı özellikleri arasında, bonus kazanma imkanı da bulunmaktadır. Karta sahip olan emekliler, yurt içinde ya da yurt dışında harcama yaptıklarında, 1 Türk lirası değerindeki harcamaları için, 1 bonus kazanmaktadır. Biriktirilen bonuslar ile bonus programına ortak olan yerlerden, alış veriş yapılabilmektedir.

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank emekli bonus kredi kartı özellikleri arasında, taksitli nakit avans çekebilme şansı da bulunmaktadır. Bu seçeneği kullanan emekliler, uygun vadeler ile çekmiş oldukları taksitli nakit avansı geri ödeyebilmektedir. Ayrıca, emekli bonus karta sahip olanlar, kartlarını, banka kartı olarak kullanabilmekte, mevduat hesaplarına ulaşabilmekte ve ATM’ler aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Bilinmesi gereken en önemli nokta, emekli bonus kartın alış verişlerde, banka kartı olarak kullanılmayacağıdır. Sunulan avantajlardan bir diğeri de aidatların, kiraların ya da faturaların düzenli ödeme işlemlerinde banka tarafından bir ücret alınmıyor olmasıdır.

Başvuru: http://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx

Hava alanına ulaşmak isteyen emekliler, bu hizmetlerden emekli bonus kartları sayesinde, %30 indirimli yararlanabilmektedir. Ayrıca, uçak biletleri ya da diğer hizmetlerde, 3 taksit ile alınabilmektedir. Asistan hizmetleri de, emekli bonus kart özellikleri arasında yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ