365 Kredi

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

Akbank kredi kartı hizmetleri arasında en çok tercih edilen ve kullanılan kredi kartlarından birisi Axess kredi kartıdır ve kart Türkiye’nin en büyük cipli kartları arasında yer almaktadır. Hiçbir kişi ihtiyaçlarını karşılamayan ve memnun olmadığı bir kredi kartını kullanmaz. Kredi kartınız tamamen ihtiyaçlarınıza cevap vermelidir. Örneğin sadece alışveriş için kartınızı kullanıyorsanız gerek artı taksit kampanyası gerek ise alışverişleriniz karşısın da TL değeri taşıyan puan sunan kampanyalar uygun olacaktır.

Bilgi: Axess Free Kart SMS Para Kampanyası

Ay içerisinde nakit avans sorunu yaşıyorsanız da taksitler ile nakit avans veren kredi kartlarını kullanmanız ideal olabilir. Axess kredi kartın da sırladığımız bu özelliklerin her ikisi de bulunmaktadır. İster alışverişiniz de isterseniz de nakit avans kullanımınız da kredi kartınızı kullanabilirsiniz . İhtiyacınızı belirleyin nasıl isterseniz kartınızı o şekilde kullanın. Akbank Axess kredi kartı ayrıca her aya özel kampanya düzenlemekte ve müşterilerine farklı fırsatlar sunmaktadır.

Tekstilden, giyime, kuyumcudan, mobilyaya, beyaz eşyaya, optik, akaryakıt ve daha nice alana ait kampanya bulabilirsiniz. Her kampanya belirttiğimiz gibi farklı özellikler taşımaktadır. Bazı kampanyalar katılım işlemi için kısa mesaj gibi basamaklar barındırmaktadır ve bu konuda gerekli bilgileri ise Axess resmi internet adresinden alabilirsiniz. Dileyenler 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini de arayabilirler. Müşteri hizmetleri günün her saati aktif olarak hizmet verdiğinden ne zaman uygun olursanız o zaman arayabilirsiniz.

Sizde avantajlar ile dolu bu kredi kartına sahip olmak isterseniz başvuru yapabilirsiniz. Axess kredi kartı başvurusu için size en yakın Akbank şubesine giderek kredi kartı başvuru formu doldurabilirsiniz. Eğer şubeye gidecek kadar vaktiniz yok ise yine Akbank resmi web adresi üzerinden de kredi kartı başvuru formunu doldurarak işleminizi yapabilirsiniz. Banka aynı gün içerisinde başvuru sonucunuz olumlu da olumsuz da olsa sizinle paylaşacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ