365 Kredi

TEB Harman Kart Başvurusu ve Kampanyaları

TEB Harman Kart Başvurusu ve Kampanyaları

TEB Harman Kart Başvurusu ve TEB Harman kart özelliklerini en kapsamlı haliyle haber içeriğimiz de öğrenebilirsiniz. TEB Bankası Harman kart ile tohumdan gübreye, mazottan yeme tüm tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tamamen siz çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Harman Kart ile birlikte Tarımsal üretiminize yönelik ihtiyaçlarınızı anlaşmalı üye iş yerlerimizden karşılama imkanı da sizleri bekliyor.

Bunların yanı sıra Anlaşmalı üye yerlerinden yapacağınız tarım alışverişleriniz de 6 aya kadar 0 faiz uygulanmaktadır. İhtiyacınız olduğu zaman TEB ATM’lerinden nakit avans çekebilirsiniz. Geri ödemelerinizi de hasat zamanı gerçekleştirebilirsiniz.

TEB bankası Harman kart başvurusu yapmanız için banka tarafınızdan birkaç evrak talep edecektir. Bu evraklar;

  • Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi veya tarımsal üretiminizi belgeleyen diğer belgeler
  • Nüfus Cüzdan fotokopisi
  • İkametgah senedi
  • Teminatınıza ilişkin belgeler (Kefil bilgisi/Tapu fotokopileri/Taşıt rehni vb.)

Belirttiğimiz evraklar ile size en yakın TEB şubesine giderek kart başvurunuzu yapabilirsiniz Kart başvuru sonucunuz olumlu da olsa olumsuz da olsa aynı gün içerisinde sizlerle paylaşılacaktır.

TEB Harman Kart Shell İşbirliği

Çiftçilere en büyük destek şimdi TEB’den geliyor. Nasıl mı? Tüm müşterileri için gerekli görülen uygulamaları ve imkanları yerine getiren TEB, şidi de çiftçi müşterilerine daha fazla nasıl yardımcı olabilecekleri hususunda çalışmalarını genişleterek sürdürüyor. Her gün müşterileri için yepyeni fikir ve kampanyalar ortaya atan TEB şimdi çiftçilerinin çıkarlarına olacak bir imkan ile karşınızda. TEB çiftçi müşterileri için Shell ile bir birliktelik yapıyor. Bu birlikteliğin sonucu olarak da çiftçi müşteriler kendilerine özel olarak tasarlanmış Harman Kart ile yaptığı alışverişlerinden 5 aya kadar %0 faiz fırsatı ile yararlanıyor. Ayrıca çiftçiler depolarını Harman Kart kullanarak Shell’de dolduruyor.

Siz de eğer bir TEB müşterisi iseniz, çiftçiler için hazırlanmış bu imkandan vakit kaybetmeden yararlanma şansına sahipsiniz. Anlaşmalı Shell istasyonlarından Harman Kart ile yapılan akaryakıt ve madeni yağ alışverişlerde 5 ay faizsiz dönem avantajından faydalanın.Ödemelerinizi hasat/gelir döneminize uygun vadelerde yapın.Tarımsal üretiminize yönelik diğer harcamalarınızı da anlaşmalı üye işyerlerimizden karşılama imkanına sahip olun.Farklı noktalardan ödeme yapabilme kolaylığını yaşayın.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ