365 Kredi

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması ile banka şubesine gitmekten, zaman kaybından kurtulun. Mesai saatleri yüzünden işten izin alıp bankaya gitmek sıraya girmek ve gerekli işlemleri yapmak için hızlı hızlı hareket etmenize artık gerek kalmadı. Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması ile bankacılık hizmetleri cebinizde. Çalışan ve iş yerinden izin almakta zorlanan kişiler banka mesai saatlerine yetişemediklerinden ihtiyaçlarını sürekli ertelemek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle teknoloji kullanılarak bankacılık hizmetleri de hızlandırıldı.

Nereden İndirebilirim?

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını, Vakıfbank resmi internet bankacılığı aracılığı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrası gerekli aktivasyon aşamasını tamamlamanız gerekiyor. Aktivasyon işlemi sonrasında Cep İmzaya sahip olacaksınız. Cep İmza güvenilirlik açısından bankanın oluşturduğu sistemlerden biridir. Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasına giriş esnasında Cep İmzaya onay vermeniz yeterli olacaktır. İphone, Android ve Windows Phone kullanıcıların hepsi Vakıfbank Mobil Uygulamasını rahatlıkla indirip kullanabilirler.


UYGULAMAYI APPLE STOREDAN İNDİR 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vakifbank.mobile&hl=tr


Uygulama ile Yapabileceğiniz İşlemler

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamaları ile vadeli ve vadesiz hesaplarınızı, yatırımlarınızı, hesap açma- kapama, altın alım satım, döviz alım- satım, Havale ve EFT işlemleri, Kredi kart borç ödemesi, nakit avans işlemleri, limit bilgileri, yatırım işlemleri, fatura ödemesi gibi sıralı birçok işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması herhangi bir ek ücret ödemeden indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Uygulama sonrasında işleminizi tamamladıktan sonra sistemden çıkış yapmanız gerektiğini unutmamalısınız Eğer telefonunuz kötü niyetli kişilerin eline geçer ise maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle dikkat etmeniz de fayda var. Dilerseniz kredi başvurularınızı da yine mobil uygulamanız üzerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuza aynı gün içerisinde olumlu da olsa olumsuz da olsa cevap gelecektir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ