365 Kredi

Altın Hesabına En Yüksek Faizi Veren Bankalar

Altın Hesabına En Yüksek Faizi Veren Bankalar

Altın hesabı bankalar üzerinden açılabilen önemli bir yatırım aracıdır. Altın zaten başlı başına kazançlı ve önemli bir yatırım aracıyken bunun bankalar üzerinden idare edilmesi sizlere önemli kazançlar sağlayabilir. Çünkü altın hesaplarının aynı zamanda yüksek faiz içermesi de bu hesapların bir diğer faydasıdır. Altın hesapları hemen hemen her bankada yer almaktadır. Bu bankaların altın hesaplarının faizlerini dikkatli bir şekilde incelemek gerekmektedir. Altın hesapları sayesinde faizlerden kazanç sağlayabilir ve ana paranızı da artırarak devam ettirebilirsiniz. Altın hesapları içerisinde sizlere sağlanan imkanlar arasında bu altınlarınızı istediğiniz zaman çekme gibi seçenekler de yer almaktadır. Altın hesapları ile birlikte her zaman istediğiniz birikimi yapabilirsiniz. Altın hesaplarının bankalar üzerinde farklı faiz oranları olması son derece normaldir. Burada yapmanız gereken en uygun altın hesaplarını keşfetmek ve bankalara bu şekilde bir talepte bulunmak. Altın hesaplarına en yüksek faizi veren bankalar sizler için yeni hizmetlerini de duyurdu. Bu bankalar ise şu şekilde;

Ziraat Bankası Altın Hesabı

Altın hesabına en yüksek faizi veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası bu altın hesabı içerisinde minimum açılış tutarı 10 gram olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası çalınma ve kaybolma riski olmadan tasarruflarınızı altın olarak değerlendirme imkanı sağlamaktadır. Bu sayede altın olarak faiz getirisi elde etme imkanını da Ziraat Bankası ile elde edebileceksiniz. Ayrıca bu hesap aynı zamanda tasarruf mevduatı sigortası kapsamında olacaktır. Bununla birlikte bu hesapta faiz tutarı üzerinden %15 oranında da kazanç elde edebilirsiniz.

Denizbank Altın Hesabı

Denizbank altın hesabı ile birlikte yatırımlarınızı geliştirebilirsiniz. Altın hesapları içerisinde sizlere sağlanan faiz oranları yüzde 10 olarak belirlenmiştir. Denizbank altın hesabı ile kazançlarınızı uzun vadede değerlendirebilirsiniz. Denizbank açılış tutarında 10 gramlık altın ile sizlere hesap tanımaktadır. Denizbank altın hesabı ile birlikte işlemlerinizde faiz tutarı üzerinden ek yüzde 10 kazanç sağlayabilirsiniz.

TEB Altın Hesabı

Altın hesapları içerisinde bir diğer kazançlı hesabı açan TEB sizlere yüzde 15 oranında kazanç sağlamaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ