365 Kredi

Kartla Sıra Numarası Nasıl Alınır

Kartla Sıra Numarası Nasıl Alınır

Banka şube aracılığı ile yapacağınız işlemler için sıra almanız ve sıranın size gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Sıra beklemek çoğu zaman bizi yormakta ve sıkılmamıza neden olmaktadır. Öncelikli sıra almak ve zaman kaybından kurtulmak için kartınız ile sıra alabilirsiniz.  

Bankalardan Öncelikli Sıra Almak

Bankaya gittiğiniz de giriş bölümünde kapıya yakın sıra almanızı sağlayan cihaz bulunmaktadır. Bu cihaz ile yapacağınız işlemi seçerek sıranızı alabilirsiniz. Eğer banka müşteri iseniz kartınız aracılığı ile sıra alabilirsiniz. Kimi banka da kartınızı okutarak kimi banka da ise gerek banka kartı gerek ise kredi kartı numaranızı yazarak işlem sırası alabilirsiniz.

Eğer banka müşterisi değilseniz diğer bankalara ait kartlar ile sıra alamazsınız. Ancak TC kimlik numaranız ile sıra alma şansınız olabilir ve bu da sizin öncelik kazanmanızı hiçbir şekilde etkilememektedir.

Yapı Kredi Sıra Numarası Alma

Bankaya işlem yapmak için gittiğiniz de sıra numarası almanız gerekmektedir. Sizde sıra alma işlemlerini belirttiğimiz şekilde yaparak öncelikli müşteri olabilir ve şubede fazla zaman kaybetmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İlk olarak öncelikli müşteri olabilmeniz için Yapı Kredi bankası müşterisi olmanız gerekiyor. Yapı Kredi bankası kredi ya da kredi kartı kullanıcısı olmanız, bankada vadeli – vadesiz hesap sahibi olmanız yeterli olacaktır.

Bankaya girdiğinizde genel de kapıya yakın yerler de bulunan gişeden sıra alırken kredi kartı numaranızı ya da müşteri numaranızı girerseniz size daha önlerde bir sıra verecektir. Eğer kredi kartı numaranızı, müşteri numaranızı bilmiyorsanız TC kimlik numaranızla da sıra alabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz işleminize göre sıra alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ