365 Kredi

Acil Para Bulma Duası

Acil Para Bulma Duası

Acil para ihtiyacı duyan kişilerin yapacakların şeylerin başında bankalara giderek kredi almak gelmektedir. Bankalar krediler ile birlikte genel olarak özel kriterler uygulamaya başlamıştır. Bu kriterler sayesinde bütün durumlar için kredi notu sorgulaması yapılmaktadır. Bu kredi notları sayesinde bütün araçların kullanılması ve diğer kredi ürünlerinden yararlanılması söz konusudur. Kredi almak isteyen kişiler bankaların kredi bölümlerine giderek başvuruda bulunur. Ancak herkesin kredilerinin alınmaması veya kredilerinin kabul edilmemesi söz konusu olmaz. Bazı kişilerin kredi notlarının düşük olması nedeniyle acil kredi alamadığı bilinmektedir.

Bu kişiler bankalara olan kredi kartı borçlarından dolayı kredi ödemek durumunda kalmayabilir veya kredileriniz ödemez. Banka kredi kartlarının dönem borçlarını geciktirmek veya kredi taksitlerinin ödenmemesi bu açıdan çok önemlidir. Acil para lazım durumlarında yapılması gereken şeyler bitmemiştir. Siz de acil para duası ile birlikte genel olarak senetle veya komisyonla kredi veren kişi veya kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu kişiler ile iletişime geçerek ihtiyaç duyulan miktar kadarını alabilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Yapılan sözleşmeler ile birlikte bütçenize en uygun miktarlar verilmektedir. Bu miktarlar sayesinde bütün ürünlerin alınması ve ihtiyaçların kontrol edilmesi söz konusu olmaktadır. Acil para durumlarında bazı kişiler komisyonla borçlu adına kredi de çekmektedir. Bu durumlarda ilk olarak yapılan anlaşma kadar kredi çekilir. Kredilerin üzerinden uygun miktarlarda komisyon alınır. Bu durumun özellikleri arasında çekilen paraların acil olarak karşılanması ve acil nakit sorunu yaşayan kişilere hemen teslim edilmesidir.

Acil Para Mı Lazım?

Acil nakit sorunları bu şekilde çözülmektedir. Ödemelerin yapılması ile birlikte bütün alanlarda geçerli olan faiz oranları ve vade miktarları belirlenmektedir. Bu vade miktarlarına göre ödenmesi yapılan miktarlar üzerinden borç para verilmektedir. Bankalara uygulanan ödeme şekilleri ile birlikte aynı faiz oranlarının uygulanması herkese bir güven vermektedir. Bu ödemelerin içerisinde yapılan sözleşmeler maaş günlerine veya ödemelerin rahat bir şekilde yapılacağı tarihlere denk düşürülmektedir.

Bu sayede işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerin yapılmasının ardından hemen bütün araçlarınızı kullanmanız da söz konusu olmaktadır. Bu durumlarda işlemler hızlı bir şekilde sağlanır.

Acil Para Duaları

 • Allahumme innî es’elüke fethammübîne, ve nasran azîze ve safhan cemîle, bi hurmeti Fâtihatin, fütûhâtin, meftûhâtin, min ilmi ümmil kitêbi li dîniyyetin, ıttılâiyyetin alâ usûlihe fil ğaybi, Allâhu latîfun bi ibâdih. Yerzuku men yeşe’ ve hüvel kaviyyül azîz
 • Allahümme inni euzü bike minel hemmi vel hazeni ve euzü bike minel aczi vel keseli ve euzü bike minel cübni vel buhli ve euzü bike min ğalebetid deyni ve kahrir ricali MEALİ: ey Allah’ım!elem ve şaşkınlık halinden,acizlik ve bıkkınlıktan,korkaklık ve cimrilikten borcun kendimi altetmesinden,insanların nefsimi kullanmaya çalışmasından ve kahrından sana sığınırım.
 • Allâhümmerzuknâ rizkan halâlen tayyıben bilâ keddin 
  vestecib duâenâ bilâ reddin ve neûzü bike anil fedîhateynil 
  fakri ved dîni sübhânel müferrici an külli mahzûnin ve 
  ma’mûmin sübhâne men ceale hazâinihü bi kudretihi beynel 
  kâfi ven nûni İnnemâ emruhu izâ erâde şeyen en yekûlelehü 
  kün feyekûn. Fe sübhânellezî biyedihi melekûtü külli şeyin ve ileyhi türceûn.
 • Hüvel evvelü minel evveli vel âhirü ba’del âhiri 
  vez zâhirü vel bâtınü ve hüve bi külli şeyin alîm. Leyse ke 
  mislihi şeyün fil ardı velâ fis semâi ve hüves semîul alîm. Lâ 
  tüdrikühül ebsârün ve hüve yüdrikül ebsâra ve hüvel latîfül 
  habîr. Vel hamdülillâhi rabbil âlemîn.

Kaynak: http://www.paraduasi.com/ 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ