365 Kredi

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı ve tüm merak edilen konular hakkında haberimiz de detaylı bilgi paylaşımı yapacağız. İnternet bankacılığı hizmetini ülkemiz de hizmet veren tüm kamu ve özel semayeli bankalar sunmaktadır.  Bizleri zaman kaybından kurtaran intrnet bankacılığı ile şubeye gitmeden birçok işlemimizi çözüme kavuşturmaktayız. Günün her saati internet bağlantısı olan her yerden giriş yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Vakıf Katılım bankası 26 Şubat tarihin de açıldı ve neredeyse açılışı 1 ay oldu. Çok yeni bir banka olmasına rağmen müşteri kitlesini hızla arttırdı. Bireysel; konut finansmanı, taşıt finansmanı, arsa finansamanı, tületici finansmanı ve iş yeri finansmanları uygunluğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Girişi

Vakıf Katılım Bankasın da diğer katılım bankalarında olduğu gibi faiz ile kredi sunulmuyor. Banka nakit işlemlerini kar zarar oranları çevresinde gerçekleştiriyor. Faiz  ile kazanç sağlamak ya da faizli kredi kullamak bilindiği üzere dinimizce caiz değil, Vakıf Katılım Bankası islami kurallara göre hizmet sunuyor. Genel araştırma sonuçlarımız Vakıf Katılım Bankası finansmanlarına başvuru yapanların ve yine hizmetleri arasında yer alan VKART başvurusu yapanların, kullanmaya başlayanların sayısının hızla arttığını gösteriyor. Şimdi tekrar ana konumuz Vakıf Katılım İnternet Bankacılığına hakkında bilgi vermeye başlayabiliriz.

Vakıf Katılım İnternet Şubesi

Vakıf Katılım internet bankacılığı ile EFT ve havale gibi para transfer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı borç sorgulaması yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir ve yine kredi kartı harcama kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.  Kredi kartınının yanı sıra kredi borç ödemelerinizi de yine Vakıf Katılım internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.  Vadeli ya da vadesiz hesaplarınız da konrolünü kolayca yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

Vakıf Katılım internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için müşteri numaranızı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Güvenilirlik açısından doğru yazmanız gereken şifrenizi bilmiyorsanız Vakıf Katılım telefon bankacılığı ile alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak kimlik tanımlama işlemlerini tamamladıktan sonraşifrenizi alabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Vakıf Katılım müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 202 12 02’dir ve yedi yirmi dört hizmete açıktır. Dilediğiniz zaman gece ya da gündüz önemli olmaksızın arayabilir ve şifrenizi alabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ