365 Kredi

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 ( 15.000 TL KREDİ GERİ ÖDEMESİ)

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 ( 15.000 TL KREDİ GERİ ÖDEMESİ)

Bedelli askerliğin açıklanmasıyla bankalar da bedelli askerlik için olan kredilerini açıkladı. Peki en uygun bedelli askerlik kredisi hangisi?Bedelli askerlik kredisi de olsa bankalar kredi vereceği zaman kişilerin kredi notunu göz önünde bulunduruyor.

Bankaların verdiği kredinin faizi de kredi notuna göre değişiyor. Bu yüzden bankaları incelediğimizde kredi notuna göre en uygun kredinin HSBC’den alınacağını gördük. HSBC, bedelli askerlikten yararlanmak isteyenlerin kredi notuna göre karar veriyor. Banka ödemelerini düzenli yapan müşterilerine yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor. Banka aynı zamanda bu müşterilerinden kredi tahsis ücreti de talep etmiyor.

Bedelli askerlikten yararlanmak isteyenlerin ise bankaya, bedelliden yararlanacaklarına dair belgeleri vermeleri gerekiyor. Krediyi kullanacak olan kişinin kredi notunun 1.650 üzerinde olması gerekiyor. Banka onlar için 36 ay vade ile 15 bin TL kredi kullandırtıyor. Krediyi kullanacak olanların aylık ödeyeceği taksit ise 634 TL’ye denk geliyor.

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi

Ülke genelinde pek çok müşterisi bulunan Vakıfbank, yeni müşteriler kazanmayı sürdürüyor. Farklı ihtiyaç alanlarına yönelik hizmetleri dikakt çeken banka şöyle bir açıklama yaptı: Türk Silahlı Kuvvetleri’nin imkan tanıdığı bedelli askerlik imkanından yararlanmak isteyenlere özel geliştirilen kredi ile, çok düşük faiz oranları ile hemen faydalananın.

Geri ödeme imkanı oldukça rahat olan bedelli askerlik kredisi fırsatından Vakıfbank’ın üstün hizmet kalitesinden yararlanma şansı yakalayın. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için 444 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Vakıfbank Şubesi’ne giderek krediniz için başvuruyu anında yapabilirsiniz.

Bedelli askerlik kredisi çekimi ve gerekli belgeler hakkında bilgi almak için şubelere gidebilirsiniz.

Vakıfbank’ın en güncel kampanyalarını öğrenmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

DenizBank Bedelli Askerlik Kredisi Hazır

Ülkemizin gündemine bomba gibi oturan ve birçok insanın merakla beklediği bedelli askerlik son derece tartışma olabilecek bir şekilde çıktı. Geçmiş zamanlara göre daha az bir bedel talep edilen bedelli askerlikte 15.000 TL’lik bir ödeme yapılması gerekiyor. Finans kuruluş bankalar ise bu tutarın kenarda olmadığı kişilere de kredi ile bedelli askerlik önerisini sunuyor. Bunlardan biri de bankacılık alanında yenilikleri ile her zaman gündemde olan DenizBank.

DenizBank Bedelli Askerlik Kredisi ile 1,09 oranından başlayan faizlerle uygun kredi alabilirsiniz. Üstelik 3 ile 36 ay arasındaki vadeler ve 3 ay boyunca erteleme fırsatı ile. Kredi başvurunuzu yapmak için  BEDELLİ yazıp TC Kimlik Numaranızı 3280’e mesaj gönderirseniz kredi cevabınız 5 dakikada cebinize gelecektir.

Başvuru evrakları olarak nufüs cüzdanı, bedelli askerliğe başvuru yapıldığını gösteren belge, son aylara ait adresi gösteren bir adet fatura ve gerekli görülmesi durumunda gelir belgesi talep edilmektedir. Vatan görevinizi yaparken nasıl ödeyeceğim diye düşünmeden 3 aylık erteleme sonrasında rahatlıkla ödeme yapabileceksiniz.

Yapı Kredi’den bedelli askerlik kredisi

Yapı Kredi, bedelli askerlik yapmak isteyenler için yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Üstelik kredi tahsis ücreti de talep etmiyor.

Bankadan, bedelli askerlik için gerekli olan 15 bin TL’yi 36 ay vade ile alırsanız, banka size yüzde 1,16 oranında faiz uygular. Bu hesaba göre aylık taksit tutarınız ise 639 TL’ye denk gelir.

Banka kampanya kapsamında 20 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

Gerekli belgeler

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
-Gelir Belgesi
Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
-Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

ING Bank’tan bedelli askerlik kredisi

ING Bank, bedelli askerlik için gerekli olan 18 bin TL için 36 ay vade ve yüzde 1.14 oranında faiz imkanı sunuyor.

Bedelli askerlik belli oldu. 27 yaşını doldurmuş olanlar için askerlik bedeli 15 bin TL olarak açıklandı.ING Bank, askerliğini bedelli yapmak isteyenler için 36 ay vade ve 1.14 oranında faiz imkanı sunuyor. Bu oranlara göre aylık taksit oranı 636.53 TL’ye denk geliyor. Toplan geri ödenecek miktar ise 22 bin 915 TL.

Burgan Bank’tan bedelli askerlik kredisi

Son zamanlarda gündemi en çok meşgul eden olay hiç kuşkusuz ki bedelli askerlik. Yaşı tutan ve bedelli askerlik yapmak isteyenler ise, gerekli olan 18 bin TL’yi nasıl karşılayacağını düşünüyor.

Bedelli askerlik yapmak isteyenlerin ise ilk tercihi kredi çekmek. Burgan Bank, bedelli askerlik yapmak isteyenleri düşündü ve onlar için bir kredi hazırladı.

Bankanın ihtiyacınız için uyguladığı faiz oranı da vadeye göre değişiyor. Bankadan çekeceğiniz 18 bin TL için banka size 36 aya kadar vade imkanı da sunuyor.

Banka çekilecek kredi tutarı üzerinden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti de almaktadır.

15 bin TL için Burgan Bank size 12 ay vade için yüzde 1,09 oranında faiz uyguluyor. Burada aylık taksitiniz 1.631 TL’ye denk geliyor. 15 bin TL’yi 18 ay vade ile ödemek isterseniz banka size yüzde 1,09 oranında faiz uygular. Burada da aylık taksit tutarınız 1.129 TL’ye denk gelir.

15 bin TL’yi 24 ay taksitle ödemek isterseniz ise banka size yüzde 1,19 oranında faiz uygular. Bu hesaba göre de taksit tutarınız 891 TL’ye denk gelir. Eğer 15 bin TL’yi 36 ay vade ile ödemek isterseniz, bankanın burada da size uygulayacağı faiz oranı yüzde 1,24’tür. Aylık taksitiniz de 649 TL’ye denk gelir.

Banka hangi vadeyi seçerseniz seçin sizden 90 TL kredi tahsis ücreti talep eder.

Odeabank Bedelli Askerlik Kredisi

Ülkemizin gündemine oturan konulardan biri olan bedelli askerlik konusunda tutar belli oldu. Bedelli askerlik yapılabilmesi için 15.000 TL’lik bir tutar ödenmesi gerekiyor. Bankaların bu tutarlarda kredileri de hemen arkasından kampanya olarak sunulmaya başladı. Odeabank Bedelli Askerlik Kredisi ile ihtiyacınız olan tutarı uygun faiz ve 36 aya kadar olan vadeler ile size sunuyor.

Bankacılık konusunda ülkemize geldikten sonra müşterilerin birçok ihtiyacını gerek kredi gerekse kampanyalar ile gideren Odeabank bu ihtiyacınızda da yanınızda oluyor. Krediye başvurmak için şubelere giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için gereken belgeler Nüfus cüzdanı aslı ve Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu, Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi).

Kredi örnek ödeme tablosu aşağıdadır. En uygun faiz ve avantajlar ile 1.09’dan başlayan oranlara bedelli askerliğinizi yaparken ödeme zorluğu da çekmeyeceksiniz. Hem hayatınızda yapılması gereken bir görevi yapmanın onuru hem de ödeme kolaylığı ile bütçenizi zorlamayacaksınız.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Tahsis Ücreti Sigorta Bedeli Aylık Maliyet Oranı Yıllık Efektif Faiz Oranı
5.000 TL 36 %1,09 175? TL 0 TL 42 TL %1,36 %16,29
10.000 TL 36 %1,09 350? TL 0 TL 83 TL %1,36 %16,29
18.000 TL 36 %1,09 630? TL 0 TL 150 TL %1,36 %16,29

Akbank’tan bedelli askerlik kredisi

Devlet bedelli askerlik yapmak isteyenlerden 18 bin TL talep etti. Peşin parası olmayanlar için ise bankalar bedelli askerlik kredisi hazırladı.

Bedelli askerlik ile ilgili kredi imkanı veren bankalardan biri de Akbank. Banka 15 bin TL kredi kullanmak isteyenler için 36 aya varan vade seçeneği sunuyor.

Bankadan alınacak bu kredinin aylık ödemeleri ise 640 TL’ye denk geliyor. Aynı zamanda banka 3 ay geri ödemesiz olarak krediyi kullandırıyor.

TEB’den bedelli askerlik kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) de bedelli askerlik kredi avantajını açıklayan bankalardan biri.

TEB, 15 bin TL olan bedelli askerlik kredisi için 36 ay vadeye kadar ödeme imkanı sunuyor. Bankanın bedelli askerlik için uyguladığı faiz oranı ise yüzde 0,99. Buna göre bankaya ödenecek aylık taksit 617,44 TL oluyor.

Öte yandan banka taksitler için 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor. Ancak krediyi çekecek olan kişi 3 ay erteleme talep ederse aylık faiz oranı yüzde 1,05 oluyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ