365 Kredi

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri

TEB Müşteri hizmetleri sayesinde günün her anında bankacılık işlemlerinizi çeşitli yöntemleri kullanarak çözebilirsiniz. Pratik bankacılık hizmetlerini kullanan TEB, sadece üç seçenekli menüsü ve arama nedeninizi tahmin eden teknolojisi ile size zaman kazandıran bir hizmet sunuyor. Bu yeni nesil TEB Pratik Telefon Bankacılığı hizmeti ile bankacılık işlemlerinizi anında halledebiliyorsunuz.

TEB MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE TELEFONLA BAĞLANMA

Ayrıca 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi, işlemlerinizi tek bir telefon ile günün 24 saati kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu hizmetlerin yanında sesli imza yöntemini de kullanabilirsiniz. TEB ile Sesli İmza oluşturmak da kullanmak da çok basit bir hal alıyor. 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aradığınızda Müşteri Temsilcisi’ne bağlanırken otomatik olarak sesli imzanızı oluşturmanız yeterlidir. Bu adımdaki teklifi kabul ederek sesli imzanızı oluşturabilirsiniz. Sesli imzanızı oluşturduktan sonra Müşteri Temsilcilerin’den talep edeceğiniz bilgilendirmeler için kişisel bilgileriniz sorulmayacak ve sonraki aramalarınızda Müşteri Temsilcisi’ne bağlanırken öncelikle sesli imzanızı doğrulamanız istenecektir. Sesli imzanızı istediğiniz zaman iptal edebilir ve daha sonra tekrar oluşturabilirsiniz. Bilgi alma dışındaki talep ve finansal işlemleriniz için SMS ile doğrulama ve Telefon Şubesi şifre kullanımı da tüm gün boyunca hizmet vermektedir.

TEB Müşteri Hizmetleri Şikayet

TEB müşteri hizmetleri olarak 444 0 333 ‘tür. Bu numara üzerinden bankayı gerçekleştirmek isteyeceğiniz tüm bankacılık işlemleri için arama imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu hizmetlerden yararlanmak için mutlaka şifre bilgilerinizi ve kullanıcı kodu ya da kimlik numarası gibi bilgilerin mutlaka eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Ancak TEB müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda yaşanan sıkıntılar çok fazladır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ