365 Kredi

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar 2018

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar 2018

Yazın gelmesi ile tatil planları yapılmaya başlandı desek yeridir.Günümüzde tatil kredisi imkanı sağlayan pek çok banka bulunmaktadır, her kredinin kendine göre pek çok avantajları ve eksi yönleri bulunmaktadır. Kimi kredide uzun vade imkanı sağlarken yüksek faiz oranları sağlamaktadır.

Tatil kredisi kullanmadan önce tüm bankalardan kredi teklifi almanız sizin yararınıza olacaktır, bu şekilde düşük faiz oranı ve uzun vade oranları tatil kullanabilirsiniz ayrıca bankalar kimi dönemlerde özel kredi kampanyaları düzenlemektedir bu kredi kampanyaları ile sizlerde daha uygun koşullarda kredi kullanabilir ve tatile çıkabilirsiniz.Tatil kredilerinin en büyük özelliği taksit sayısının yani vade oranını uzun olmasıdır. Tatil kredisi veren bankalar hangileri? Yaz geldi ve bu yaz geçtiğimiz yıllardan çok daha geç geldiği için, uzmanlar tarafından çok daha uzun süreceği söyleniyor. Bu sayede, Ekim ayının sonlarına kadar tatil yapabilme imkanınız var. Tatil için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Eğer tatil için elinizde birikmiş paranız yoksa, bankalardan tatil kredisi başvurusu yaparak, dilediğiniz gibi güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Sanıldığının aksine, günlük hayat şartları düşünülürse, tatil bir lüks değil, tamamı bir ihtiyaç halidir. Bu yüzden, bütün yıl çalışıp, yorulduktan sonra, kendinizi zorlu bir yıla hazırlamanız için, hem fiziksel, hem de ruhsal açıdan kendinize vakit ayırmalısınız. Bu konuda da, bankaların müşterilerine özel sunduğu tatil kredisi fırsatları için başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Tatil kredilerine bankaların internet sitelerinde bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca size en yakın banka şubesine giderek de tatil kredileri hakkında bilgi alabilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi Nasıl Kullanılır?

Sıcak yaz günlerine sayılı günler kala tatile gitmek isteyen ancak yeteri kadar nakit birikime sahip olmayan kişiler için Yapı Kredi Bankası tatil kredisi ile müşterilerine destek vermeyi sürdürüyor. Peki, tatil kredisi nedir?

Yapı Kredi başta olmak pek çok banka tarafından kullandırılan tatil kredisi başvuruda bulunan kişilerin tatil harcamalarını finanse etmek üzere oluşturulan özel kredi paketleridir. Yapı Kredi Bankası tatil kredisi için esnek ödeme seçenekleri sunarken aynı zamanda düşük kredi faiz oranları ile de dikkat çekmektedir. Yapı Kredi tatil kredisi için hem yurt içi hem de yurt dışı tatil seçeneklerini finanse ederken aynı zamanda kredi başvurularında sadece normal ihtiyaç kredisi evraklarını talep etmektedir.

Yani tura katılan ve bunun için kredi başvurusunda bulunan kişilerin tur şirketinden alacakları proforma fatura gibi ek evraklar talep edilmemektedir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında tatil kredileri için 36 ay vade seçeneği bulunmaktadır. Yapı Kredi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda kredi hesaplama gibi işlemlerinizi de yapma imkanınız bulunmaktadır.

Finansbank Tatil Kredisi

Finansbank, çeşitli kredi ürünleri sayesinde her duruma uygun ve ödeme seçenekleri uygun kredileri müşterilerine sunmaktadır. Finansbank tatil kredileri de bu krediler arasında yer almaktadır. Finansbank şubelerine gelerek siz de tatil kredilerinizi alabilir ve hayalini kurduğunuz tatili yapabilirsiniz.  1,30’dan başlayan faiz oranları sayesinde 24 aya kadar çıkan vade seçeneklerini de içeren Finansbank, çeşitli kredi olanaklarını müşterilerine sunmaktadır.

Üstelik bu kredileri almak için herhangi bir meslek şartı da aranmamaktadır. Kamu sektörü çalışanları, özel sektör çalışanları, serbest meslek mensupları ve emekliler Finansbank şubelerinden kredi alabilmektedir. Finansbank tatil kredilerini aldıktan sonra isteyen kişiler ertelemeli kredi seçeneklerini de kabul edebilmektedir. Bu sayede Finansbank tatil kredilerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Siz de gerekli evraklar ile birlikte Finansbank şubelerine gelebilirsiniz. Bankanın gerek gördüğü durumlarda birtakım fatura evrakları da istenmektedir. Kredi notu uygun olan kişiler ise kredilerini anında hızlı bir şekilde alabilmektedir. Diğer kredi ürünleri hakkında bilgi almak için de Finansbank şubelerine gelebilir ve bütçenize uygun krediler alabilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank ile birlikte yoğun bir çalışma dönemini geride bırakıp güzel bir dinlenme dönemi geçirebilirsiniz. Akbank tatil kredileri sayesinde genel olarak her döneme uygun faiz oranlarıyla sizlere bu imkanı sunmaktadır. Akbank tatil kredilerini alarak yaz veya kış dönemlerinde istediğiniz yerde ve ülkede tatil yapabilir, sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Akbank tatil kredisi içerisinde yer alan faiz oranları ve ödeme şekilleri oldukça uygundur. Bu sayede ödemelerinizde herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Tatil planlarınızı ertelemeden en uygun faiz oranlarıyla Akbank’tan kredi alabilir ve bu sayede en uygun kredi seçeneklerinin sahibi olabilirsiniz. Akbank tatil kredisi vade oranları bakımından da çok caziptir.

Öncelikli olarak herkese 3 ay ertelemeli ödeme seçenekleri sunan Akbank maaş bordrosu karşılığında kredi vermektedir. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi ile birlikte gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge ile Akbank şubelerine gelerek kredinizi hemen alabilir ve diğer ihtiyaçlarınız için de bu krediyi kullanabilirsiniz. Akbank ile siz de rahat bir nefes alabilirsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Tatile gitmek, dinlenmek, şehrin kalabalıklığından uzaklaşmayı kim istemez ki. Tatile gitmenin manevi haz dolumu kadar maddi yükü de var. Kimi kişi ya da kişiler bu ana nedene bağlı olarak sürekli tatil planlarını ertelemektedirler. Artık tatillerinizi ertelemeyin Yapı Kredi tatil kredisi sizler ile.

Yapı kredi bankasından tatil kredinizi 36 ay vade ve % 1,48 faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Örneğin 8 bin TL tatil kredisi kullanırsanız aylık taksitleriniz 302 TL olacak ve toplam geri ödemeniz 10,936 TL olacaktır. Kredi masraf bedeli 40 TL’dir ve kefil, ipotek talep edilmemektedir. Kredi notu düşük olmayan geçmiş dönem ödemelerini düzenli yapan herkes krediden kolaylık ile faydalanabilir.

Yapı Kredi tatil kredisi başvurunuzu şubeye giderek ya da resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi onayınız olumlu da olumsuz da olsa aynı gün içerisinde sizinle paylaşılacaktır.

Kredinize başvurun, paranızı alın, bavulunuzu hazırlayın ve tatil yoluna çıkın. Dinlenmek sizin de hakkınız daha fazla ertelemeyin. Detaylar Yapı Kredi’de.

HSBC

Tatile gitmek istiyorsunuz fakat masraflardan mı korkuyorsunuz gerekli paranız mı yık çözüm HSBC tatil kredisinde. HSBC tatil kredisi alarak planlarınızı daha fazla ertelemeden tatile gidebilir sizde dinlenebilirsiniz. Hemen sizi HSBC tatil kredisi tüm detaylarını anlatalım.

HSBC tatil kredinizi 36 aya varan vade ile çekebilirsiniz Faiz oranı % 1,25’den başlamaktadır. Kredi kapsamında banka sizden kefil ya da teminat talep etmeyecektir. Sadece kredi notunuzun düşük olmaması gerekiyor. Yani geçmiş dönem kredi, kredi kartı ödemelerinizi zamanında düzenli yapmış olmak zoundasınız.

Kredi başvurunuzu ister HSBC şubesine giderek isterseniz de HSBC resmi web adresinde yer alan kredi talep formunu doldurarak yapabilirsiniz. Kredi onayınız en geç yarım saatte tarafınıza iletilecektir. Onaylanması durumunda müşteri temsilciniz gerekli evrakları size iletecek ve temin ederek bankaya gelmeniz söylenecektir.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra kredinizi alabilir ve sizde tatile gidebilirsiniz. En az 3 bin en fazla ise 15 bin TL HSBC tatil kredisi kampanyasını kaçırmadan kredinizi alın.

Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi

Vakıfbank ile birlikte ister yaz tatilinizi isterseniz de kış tatilinizi Jolly Tur ile geçirebilirsiniz. Bu tur ile birlikte genel olarak işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması mümkün olmaktadır. Vakıfbank veya diğer banka kredi kartları ile tek çekim veya taksitli olarak yapmış olduğunuz Jolly Tur Tatil ödemelerinizi 30 gün içerisinde Jolly Tur Tatil Kredisi ile taksitlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte yapmış olduğunuz ödeme bedelini Vakıfbank şubelerine başvurarak kredilendirebileceğiniz gibi Vakıfbank şubelerine gitmeden kredi başvurunuzun olumlu olup olmayacağı konusunda ön onay alabilmek için sms başvurusu yapabilirsiniz.

Siz de bu kredilerden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi için ön onay alabilmek için, TIK TCKIMLIK NO AYLIK GELIR BILGISI aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kredi cevaplarınızın size bildirilmesinin ardından işlemlere hemen başlanmaktadır. 3 bin TL olarak verilen bu kredide 24 aylık faiz oranlarından yararlanabilir ve 1,55’lik faizleri kullanabilirsiniz. 156 TL olarak belirlenen taksit tutarı ile birlikte her zaman işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Burgan Bank

Türkiye’de faaliyet gösteren fakat henüz hak ettiği üne kavuşamamış bankalardan biri olan Burgan Bank, bankacılık alanında söz sahibi olamk için avantajlı kampanyalar ve düşük faizli ihtiyaç kredileri duyurarak müşteri kazanmayı hedefliyor. Örneğin Burgan Bank internet sitesi üzerinden duyurulan tatil kredisi fırsatı.

Okulların açılış tarihi 28 Eylül olarak belirtildikten sonra tatile gitmeye imkan bulamayanlar için umut ışığı doğdu. Havaların henüz soğumadığı güney bölgelerinde tatil yapmak için zamanınız varken paranız da Burgan Bank’tan!

10 bin liraya kadar üstelik ödemeye üç ay sonra başlayabileceğiniz krediniz Burgan Bank’ta sizleri bekliyor. Ayrıca kredi tahsis ücretinizi de geri alabiliyorsunuz! Burgan Bank tatil kredisi hakkında detaylı bilgi için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Burgan Bank’tan en avantajlı kampanyalar ve en güncel fırsatlar için sitemizi takip edin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ