365 Kredi

Halk Bankası Kredi Mini Kampanyası

Halk Bankası Kredi Mini Kampanyası

Halk Bankası tarafından kısa süreli acil nakit ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak amacı ile geliştirilen Halk Bankası KREDİmini 3 bin liraya kadar olan talepler için kullanılabilmektedir. 

Halkbank müşterilerine her türlü ihtiyaçları için yepyeni ve farklı imkanlar sunuyor. Halkbank ihtiyacı olan müşterilerinin her daim yanında olmaya devam ediyor. Ev almak isteyenler, otomobil hayalleri olanlar, tüm bunların yanında bir de nakite sıkışanlar bütün hepsi Halkbank çatısı altında buluşuyor. Çünkü Halkbank geçmişten bu güne dek müşterilerinin ihtiyacı olan her konuda onlara yardımcı olmayı sürdürüyor.  Şimdi Halkbank müşterileri için yeni bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kredi düşük tutarlı ve kısa vadeli kredi ihtiyaçlarınızı karşılayacak cinsten bir kredi olup, KREDİmini adını taşıyor. Eğer sizin de düşük tutarlı bir krediye ihtiyacınız varsa fazla masrafa girmeden ihtiyaçlarınızı Kredimini sayesinde karşılayabilirsiniz. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Düşük tutarlı ve kısa vadeli kredi ihtiyaçlarınız için çözümünüz: KREDİmini. Cazip faiz oranlı 3.000 TL‘ye kadar, 10 ay vadeli mini krediniz KREDİmini tüm Halkbank Şubeleri’nde sizi bekliyor. Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

Geri ödemesinde 10 ay vade yapılan Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 bin lira kullanan kişiler aylık 319 lira ödemekte ve toplamda da 191 lira faiz ödeyerek nakit ihtiyaçlarını gidermektedir. Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak bu kampanyaya özel olarak sadece 0.95 oranını uygularken kredi tahsis ücreti olarak ise 15 lira tahsil etmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu için aylık gelir belgeniz ve kimliğiniz ile beraber Halk Bankası şubeleri arasında kendinize en yakın olanı belirleyerek şahsen başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi başvuruları sadece dakikalar içerisinde onaylanmakta olup aynı gün kredi onayı verilerek 3 bin lira hesaplarına yatırılmaktadır.

Halkbank KrediMini Başvurusu yapmak için size en yakın Halk Bankası şubesine gidebilirsiniz. Şubeye gidecek vaktiniz yoksa da Halkbank resmi internet adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank KrediMini hakkında kapsamlı bilgi almak için Halkbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Halkbank KrediMini ile küçük ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ