365 Kredi

ING Bank Teknokredi Başvurusu

ING Bank Teknokredi Başvurusu

Teknolojik ürünlerde taksit imkanı oradan kaldırılmıştı. Bu kararın en önemli nedenlerinden biri ise insanların kredi kartları ile bolca savurganlık yapıp kaldıramayacağı yüklerin altına girmesi olarak gösterildi. Ancak kurunun yanında yaş da yandı ve gerçekten taksitle almaya ihtiyacı olanlar çaresiz kaldı. Bu durum da bankaların dikkatini çekti ve bazıları teknolojik ürün alımlarında kredi vermeye başladı.

ING BANK TEKNOKREDİ 

Bu bankalardan biri de ING Bank. Teknosa ile anlaşan ING Bank 750 liradan başlayarak 15 bin liraya kadar kredi vererek Teknosa mağazalarından teknolojik ürün satın almanızı sağlıyor. Uygun faiz ve kolay geri ödeme koşulları ile de daha sonra seçeceğiniz vade payı içerisinde aldığınızın biraz fazlasını geri ödersiniz.

Üstelik Teknokredi’den Teknosa internet sitesi üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerde de faydalanabilirsiniz. Kredi talebinizi ödeme anında yaparak onay SMS’inin ardından işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Masrafsız, kesintisiz kredinizi Teknosa’da sizi bekliyor. Kullanacağınız Teknokredi’nin geri ödemelerini 36 aya varan vadeler ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kapsamında ki en temel şart alacağınız kredi tutarı kadat Teknosa da alışveriş yapmaktır. Başvuracağınız kredi tutarı alışveriş miktarınızın altında olmamalıdır. Yani en az 750 TL değerinde kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

ING BANK TEKNOKREDİ BAŞVURUSU

ING Bank Teknokredi başvurularınızı kısa mesaj ile anında yapabilirsiniz. T.C. Kimlik Numaranızı ve Teknosa mağazalarından temin edebileceğiniz Nakit Kart üzerindeki başvuru kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 2229’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylanır ise tekrar tarafınıza mesaj gelecektir. Başvuru onayınız cep telefonunuza kısa mesaj ile geldikten sonra Teknosa mağazalarındaki ING Bank Hizmet Noktası’nda kimliğinizi doğrulatmanız ve gerekli sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Başvuru için kullandığınız Nakit Kartınıza krediniz anında yüklenebilir ya da talebinize bağlı olarak herhangi bir ING Bank ATM’lerinden, ING Bank şubeleriden paranızı çekerek alışverişe başlayabilirsiniz. Ayrıca www.teknosa.com adresi üzerinden de ING Bank Teknokredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Örneğin 1,500 TL krediyi 15 ay vade ve % 1,49 faiz koşulu ile kullandığınız da aylık ödemeniz gereken tutar 115 TL olacaktır. 1,500 TL kredi ihtiyacınızı karşılamayacak ve yetersiz ise 9,500 TL krediyi 18 ay vade ile kullanıp aylık 622 TL ödeme yapabilirsiniz. Son olarak 15 bin TL krediyi 36 ay vade ile kullandığınız da aylık 569 TL kredi geri ödemesi yapabilirsiniz. Hangi miktar da kaç ay vadeli olduğu önemli olmaksızın Teknokredi de kredi masrafı ödemek zorunda değilsiniz. Sözü uzatmayalım ve sizi Teknokredi ile başbaşa bırakalım.

ING BANKA TEKNOKREDİ SORGULAMA

Başvurunuzu yaptınız ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair tarafınıza herhangi bir bilgi gelmedi ise yapmanız gereken ING Bank müşteri hizmetlerini aramaktır. Normal şartlar da kredi talebinizden en geç 1 saat içerisinde kredi onay durumunuz kısa mesaj ile tarafınıza iletilmektedir. ING bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 06 00’dır. Hergün her saat hizmete açıktır dilediğiniz zaman arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

ING Bank Teknokredi faiz oranları % 1,49‘dan başlamaktadır. Tekonolik ürünler, elektronik aletler pahalı kredi kartına taksit yapılmıyor diye alışverişlerinizi ertelemeyin. Sizde ING Bank Teknokredi’den yararlanın ve 36 ay gibi uzun bir vade de geri ödemelerinizi gerçekleştirin.

Teknokredi ile ister cep telefonu, ister tablet, ister de diğer elektronik eşyalar ile ilgili bir durumunuz olursa hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. ING Bank, teknolojik ürünlerde uygulanan bir düzenleme olarak karşımıza çıkan kredi kartı kullanamama durumunu bu sayede pozitif bir duruma dönüştürüyor ve mikro kredi ile ürün almanızı kolaylaştıran bir sistem sunuyor.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ