365 Kredi

Polsan Kredisi Nedir Nasıl Alınır? Polsan Kredi Hesaplama Sorgulama ve Erken Ödeme

Polsan Kredisi Nedir Nasıl Alınır?  Polsan Kredi Hesaplama Sorgulama ve Erken Ödeme

Polsan açılımı Polis Bakım ve Yardım Sandığı anlamına gelmektedir.  Polsan ortaklarına sosyal ve maddi faydalar sunmaktadır. Sunulan bu yardımlara faydalara örnek vermemiz gerekir ise; en yüksek emekli keseneğine esas aylığın 15 katına yakın vefat yardımı, rehin şartı, ipotek şartı olmaksızın taşıt borcu kullanabilme, piyasanın daha altın da değerlere konut sahibi olabilme yardımı sunulmaktadır.

İhtiyaç borç verme seçeneği ile Polsan ortakları güncel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Borçlanma limitleri de ortaklık süresi gibi nedenlere bağlı olarak belirlenmektedir. En az 6, en fazla ise 48 ay olan vade süresinden faydalanabilirsiniz.  Polsan kredi yani borçlanma için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlardan bazıları; ortaklıkta en az ilk ay aidatını ödemeniz gerekiyor

Son aya ait maaş bordronuz da sunmanız gereken evraklar arasındadır. İhtiyaç için borç vermenin dışında aidat karşılığı, taşıt karşılığı, konut ve hatta düğün için borç verme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Konut kredilerin de 36 ay ve 120 ay arası vade uygulanmaktadır. Taşıt için 6 ay ve 48 ay ve düğüm için de aynı vadeler de kredi alabilirsiniz

Polsan Kredi Sorgulama

Sadece bireysel değil konut sahibi olmak için de Polsan desteklerinden yararlanabilirsiniz. 6 ay ve üzeri bir süreyi kapsayan zaman diliminde Polsan ortaklığınız var ise Polsan’dan aidat karşılığı borç alabilirsiniz. Buın yanı sıra ortaklık süresi 1 ve 6 ay arası olan kişiler Makismum aidat bedelinin maks,mum 7 katı destek alabilirsiniz.

Polsan’dan düşün için de destek alabilirsiniz. Polsan Kredi Sorgulama işlemi için ise direk Polsan ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim esnasında gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Polsan Kredi Hesaplama İmkanı

Polsan’dan gereksinimlerinizi karşılamak için ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Polsan kredilerinden yararlanabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi kullanabilmeniz için ilk olarak ortak olmanız ve aidat ödemesi yapıyor olmanız gerekiyor. Ortalık süreniz 1 ile 6 ay arasın da ise Aidatıın 7 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. 7 ay ile 36 ay arasında oratklığınız var ise 10 katına kadar, 37 ay üzerinde ise ortaklık süresinin 12 katına kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kredi geri ödemenizi ise 6 ay ile 48 ay arası sunulan vade seçeneklerinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Polsan’dan sadece ihtiyaç kredisinin yanı sıra taşıt için ve konut için de destek alabilirsiniz. Taşıt için kullanadığınız kredi maksimum 25 bin TL’dir.

Düğün yapacaksanız da Polsan kredisi kullanabilirsiniz. 1 Ay üzerinde aidat ödemiş olmanız yeterli olacaktır. Maksimum 10 bin TL kredi alabilirsiniz. Polsan kredileri hakkında daha detaylı bilgi için resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Polsan Kredi Erken Ödeme

Polsan kredilerini banka kredi sistemi ile karıştırmamak gerekiyor. Bankalarda daha sert tabular söz konusu olabiliyor.

Örneğin banka ihtiyaç kredilerinde maksimum vade 36 ay iken Polsan da 48 aya kadar çıkabiliyor. Banka konut kredisi geri ödemelerini maksimum 120 ay vade ile ödeme imkanınız varken bu durum Polsan’da 121 ay ve üzeri olabiliyor. Polsan kredilerinde de daha önceki haberimiz de bahsettiğimiz gibi sabit bir faiz oranı yoktur

O gün ki şartlara bağlı kalarak Polsan yönetim kurulu tarafından faiz belirlenmekedir. Polsan kredi kullanabilmeniz için üye, yani ortak olmanız ve aidat ödüyor olmanız gerekiyor.

Banka kredilerinde olduğu gibi Polsan kredinizi de erken kapayabilirsiniz. Erken ödeme de ek ödeme yapıp yapmayacağınızı Polsan ile iletşim kurarak öğrenebilirsiniz. Özetle elinize toplu para geçtiğin de Polsan kredi ödemelerinizi sıfırlayabilirsiniz.

Polsan üye olmayan kimse hizmetlerinden yararlanamamaktadır. Bir çok bankada olan ihtiyaç kredileri 36 ay vade ile sınırlandırılmıştır, ama Polsan da ihtiyaç kredileri 48 ay vadeler ile verilmektedir. Konut, taşıt, sosyal yardımları, OHAL ve düğün  gibi daha bir çok hizmetleri vardır. Sosyal yardım polis mensuplarının maaşlarından aldıkları yüzde ile biriktirilen ve emekli olduklarında toplu para almaları için bir fırsat sunmaktadır. Sunmuş oldukları krediler de bir çok kampanyalar sunmaktadırlar.

Bunlardan biri 3 ay taksit ötelemedir. Yani kredinizi öderken, sıkıştığınız üç ay için kredinizi erteleyebilirsiniz. Ayrıca çekilen kredilerinin erken ödenmesi durumda erken ödeme indirimleri de vardır. Yani faiz oranları erken kapatılan kredilerde alınmamaktadır. Bu durumda erken kapatma gibi fırsatlarınızda sizin yararınıza olacaktır. Diğer bankalarda erken kapatılması ile ilgili bir çok ilginç konular duymuş olabilirsiniz. Kredilerde erken kapatmada ekstra bir erken kapatma cezası alınmaktadır. Ama Polsan üyelerinde ise erken kapatılan ödemelerde tam tersi bir durumdur. Aslında normal olanda budur. Polsanın sadece krediler erken kapatmada değil, bir çok üyeleri için kampanyaları vardır. Özellikle seçilen krerilerde üyelerinin tamamen geler durumlarına göre ödemelerini gerçekleştirmesi için özel bir çabaları vardır. Böylelikle üyelerini ödemelerinde sıkışmadan kredilerini ödemelerini sağlamaktadır. Polsan belirli bir üyelik süreleri vardır.

Üyeleri belirlenen bu süre sonunda ister üyeliklerine devam edebilirler, ister üyeliklerinden ayrılabilirler. Polsan üyesi iseniz, merak ettiğiniz tüm sorularınızı Polsan web sitesinden öğrenebilirsiniz. Yada 0532 294 89 00 ve 0505 318 88 50 numaralarından müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Polsan Kredi Faiz Oranları

Polsan kredilerinden yararlanmak için üye diğer adı ile de oratk olmanız ve aidat yatırmanız gerekmektedir. Aksi halde herkes Polsan kredilerden yararlanabilir diye genel bir durum söz konudu değildir. Kredi detaylarına geçmeden önce Polsan Kredi Faiz Oranları hakkında sizleri bekletmeden gerekli bilgiyi verelim.

Polsan kredilerinde sabit uygulanan bir faiz yok. Faiz oranları, günün ekonomik şartlarına göre Polsan yönetim kurulu tarafından belirlenmektedir. Herhangi bir faiz oranı söylememiz yanlış yönlendirme yapmamıza neden olabilir. Polsan’ dan ortaklık sürenize bağlı kalarak aidatının 12 katına kadar kredi alabilirsiniz.

Kredi geri ödeme vade sayısı ise 6 ay ile 48 ay arasında sınırlıdır. Polsan kredi detaylarını resmi web adresi içeriğine göz atarak bulabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ