365 Kredi

Evlere Ek İş Veren Firmalar 2018

Evlere Ek İş Veren Firmalar 2018

Çalışma denilince aklınıza evden çıkarak başka bir mekana gitmek gelmemeli artık evden de yapabileceğiniz onlarca iş var. Özellikle çocuk sahibi olan ve çocuğunun bakımını devam ettirirken para kazanmak isteyen ev hanımları evlere ek iş veren firmalardan yararlanmaktadır. Ede yapabileceğiniz işlerden ve evlere ek iş veren firmalar 2016, yeni ilanlara nasıl ulaşabileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Eğer sizde evden çalışmak istiyorsanız, evde bakmak zorunda olduğunuz çocuğunuz ya da başka nedenleriniz var ise ev ekonomisine nasıl katkıda bulunabilirim diyorsanız makalemiz bitiminde yol haritanızı oluşturmuş olacaksınız.

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evden yapabileceğiniz işlere ilk olarak davetiye katlamayı sunabiliriz. Düğün, davet, nişan ve ya sünnet davetiyeler basan tasarlayan şirketler katlama işlemleri esnasında ek çalışana ihtiyaç duymaktadırlar. Düzenli iş gelip gelmeyeceğini net olmadığından da lazım olacak çalışan ihtiyacını dışarıdan karşılamaktadırlar ve evde çalışan bayanlar ya da erkekler bu durumlarda tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında davetiye katlama işinde artış yaşanmaktadır. Evde nikâh şekeri yapma işinin de davetiye katlamadan farkı bulunmamakta ve yaz ayında düğünlerin artmasıyla birlikte iş kapasitesi artmaktadır. Sizde evde yapılacak iş arıyorsanız nikâh şekeri üretimi, tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

EV HANIMLARINA İŞ VEREN FİRMALAR

Özel firma ve şirketler çalışanların öğle yemeklerini dışarıda vermek ya da bunun için ek bedel ödemek yerine iş yerinde vermektedirler. Bu nedenle de evde yemek yapan kişiler ile çalışmaktadırlar. Yani evde yemek yaparak 3 ya da 4 çeşit bu firmalar ile çalışabilirsiniz. Son zamanlarda evde ütü işi yaptırmak isteyen firmaların sayısı çoğaldı. Evinizde ütü yaparak, ütülediğiniz parça başına para kazanabilirsiniz. Diğer işlere oranla biraz daha yorucu ya da zahmetli olsa da emeğiniz bu doğrultuda belirlenmektedir. En yaygın olan evde yapılan işlerden birisi de kutu katlama işidir. Kazancınız kutunun türüne ve üretim sayınıza göre değişmektedir.

Firma 1: Gencer Mandal

Firma 2: Yazitor Starter

Evde Yapılabilecek İşler 2018

Örneğin ıhlamur paketleme işi ile ayda 300 ile 500 TL arasında para kazanabilme şansınız bulunuyor. Ihlamur paketleme işinde sizlere çuvallarla büyük bir şekilde ıhlamurlar verilmektedir. Daha sonra verilen küçük jelatinlerle 50 gramlık veya 100 er gramlık paketler yapmanızı isteyeceklerdir.

Firmalar ıhlamur jelatin eldiven ve zımba etiket vererek yapacağınız işin gerekliliklerini karşılayacaklardır. Bunun dışında kalem montaj işi de bulunuyor. Kalem firmaları ürettikleri kalem ürünlerini firmada ek bir çalışan alarak bu kişilerin ssk yol gibi masraflarından kaçmak amacıyla evlere mandal işi vermektedirler. En kolay evde yapılabilecek işler arasında klavyesi hızlı olan kişilerin yapacağı evde makale yazarak para kazanma fırsatıdır. Günlük makale ücretleri siteden siteye değişiklik gösterirken yaklaşık her gün 10/20 makaleyi 150/200 kelime olarak yazdığınızda ayda 400/500 TL para kazanabilirsiniz.

Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Çalışmak ve para kazanmak için genel de evimizden çıkıp bir iş yerine gitmek sabit mesai saatleri doldurmak geliyor. Oysa ki evde yapılacak onlarca iş var. Bizde haberimiz de başta evlere iş veren tekstil firmaları olmak üzere evde hangi işleri yapabileceğinizi anlatmayı hedefledik. Evlerde yapılacak işlerin başında nikah şekeri hazırlama geliyor. Özellikle yaz aylarında düğün ve nikah organizasyonlarının artması ile nikah şekeri yapımı da artış gösteriyor. Düğün de gelen misafirlere hatıra niteliğinde sunulan nikah şekeri yapımında iş başı para almaktasınız. Eliniz yatkınsa aylık 1000 TL ek kazanç sağlayabilirsiniz. Size verilen süre içerisinde tüm nikah şekerlerini hazırlamanız gerekmektedir.

EVDE MANDAL İŞİ YAPIMI

Diğer evde yapılacak iş ise mandal yapımıdır. Evde mandal montajı yaparak ek kazanç sağlayarak ev ekonominize destek sağlayabilirsiniz.Mandal montajı işinde de kiloya üzerinden ya da yaptığınız iş başı para almaktasınız. Günlük 30 TL arasında kazanç sağlayan onlarca ev hanımı var. Eğer mandal montajlama işlem basamaklarına yabancı iseniz internet üzerinden video izleyerek öğrenebilirsiniz. İşi getiren firma size örnek olması için bir adet yapılmış yani montajlanmış mandal bırakacaktır.

EVDE ÖRGÜ DANTEL İŞİ

Evler de yapılacak işler sadece anlattıklarımız ile sınırlı değil. Evde örgü dantel işi ile para kazanabilirsiniz. Evde dantelinizi yapıp satışa sunulan mağazalara verebilirsiniz. Özellikle son dönemler de eskiye olan ilgi artınca herkesin gözdesi tekrar danteller oldu. Sizde bu moda akımını kazanç haline getirmeye ne dersiniz.

Son olarak evlere iş veren tekstil firmalarından bahsedelim. Tekstil neredeyse hiç ölmeyecek sektörlerden birisidir. İnsan oğlunun giyinme ihtiyacı hep var olacaktır. Bu nedenle tekstil sektöründe hizmet veren fabrika sayıları sıklıkla artıyor. Sadece giyim değil perdelerimiz, masa örtülerimiz ve daha nicesi tekstile girmektedir. Basit işçilik gerektiren ya da ince detaylar olan işleri artık firmalar ev hanımlarına dağıtmaya başladı. Özellikle sizin de evinizde dikiş makineniz var ise bu işten kazanç sağlamamanız için hiç bir neden olamaz. Tüm bu iş ilanlarına, evlere iş veren tekstil firmalarının hepsine internet üzerinden ulaşabilir ve gerekli tüm detayları görüşebilirsiniz.

Sizlerde evden ek iş yaparak veya evde iş yaparak kazançlar elde edebilirsiniz.Çalışansanız veya ev hanımı olup evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.Evden yapacabilecegiz pek çok ek iş vardır bunları sayacak olursak;

 • Oyuncak Dikim İşi
 • Boncuk Dikim İşi
 • Boncuk İşleme İşi
 • Etiket Hazırlama İşi
 • Yaprak Sarması İşi
 • Toka Süslem İşi

gibi pek çok işi evden yapabilirsiniz , hem ailenize  gelir sağlayabilirsiniz veya çalışan biriyseniz ek gelir elde edebilirsiniz.Bu tip evden yapılan işlerde gerekli olan malzemeyi size işi veren firma tarafından temin edilir sizin tek yapmanız gereken şey işi veren firmanın numune olarak bıraktığı örneğe uygun bir biçimde işleri yapmak ve zamanında teslim etmektedir.

Bu tip evden yapılan işlerde ödeme genellikle iş teslimatı sırasın da nakit veya belirtilen hesaba havale olarak yapılmaktadır.Bu tip işleri çevrenizdeki yapan kişilerden ulaşabilir veya bu işi veren firmaların el broşürlerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerde evde yapılabilecek iş istiyorsanız ad soyad ve mail adresi olarak yorum atabilirsiniz.Lütfen yorumlarda telefon numaranızı vermeyiniz

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mehlibar Yilmaz dedi ki:

  Merhaba Bursa Yildirimda oturmaktayim davetiye kutu katlama paketleme vs yapabilirim daha once grupla calisiyordum gerekirse grup kurarim seri ve temiz calismayi severim

 2. Mehlibar Yilmaz dedi ki:

  Bursa Yildirimda oturmaktayim evde davetiye kutu katlama nikah sekeri vs yapabilirim daha once grubum vardi gerekirse yine kurarim titiz ve seri calismayi severim acilem cevabinizi bekliyorum

 3. reyhan dedi ki:

  Evde her işi yaparım

 4. NUR HALİME DÖNMEZ dedi ki:

  Ihlamur paketleme işi yapabilirim.

 5. Belgin Demirel dedi ki:

  Ihlamur paketleme işi yapabilirim

BİR YORUM YAZ