365 Kredi

Bankalardan ve PTT’den Kredi Çıkartılır

Bankalardan ve PTT’den Kredi Çıkartılır

Kredi çıkarılır diyen firma reklamlarına internet üzerinden rastlamışsınızdır.  Bankalardan ve PTT’den kredi çıkarılır diyen kişi ve firmalar bankaların çalışma sistemi hakkında daha kapsamlı bilgiye sahiptirler. Krediniz hangi durumda onaylanır, hangi durumda onaylanmaz eksiksiz denilecek kadar biliyorlar. Bu nedenle kredi başvurunuz red edilirse hemen altında yatan sebebi belirleyip, bu durumu düzenliyorlar.

Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır

Ardından tekrar kredi başvurunuzu yapıyorlar ve bu sefer kredinizin onaylanma ihtimali daha yüksek oluyor ve hatta krediniz onaylanıyor. Ayrıca krediniz onaylanmaz ise sizden hizmet bedeli almıyorlar ve herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Krediniz onaylanırsa da başta konuştuğunuz komisyon üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Sizin verdiğiniz yetki dışında hiçbir işlem yapmıyorlar.

Bankalardan ve PTT’den kredi çıkarılır diyen kişilere internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve görüşebilirsiniz. Görüşmelerde aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir ve çalışmaya bu doğrultu da karar verebilirsiniz. Çalışmaya karar verdiğiniz firmayı daha öncesinde araştırmanız gerektiği detayını da unutmamaya özen gösterin. Bana kredi çıkmaz deme dene..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
  1. yücel öztürk dedi ki:

    bankalarla sorunum var ptt den emekli maaşı almaktayım ocak 20 2016 da maaşımdan 450 tl kalacak 10000 tle krediye ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ