365 Kredi

Uygun Fiyatlarla Satılık Konutlar

Uygun Fiyatlarla Satılık Konutlar

Özellikle ,İstanbul, Ankara, İzmir gibi iller de her geçen gün yeni konut projeleri yükseliyor ve yeni evler inşa ediliyor.  Her projenin kendine göre farklı özellikleri var ve bu özellikler de direk olarak konut satış fiyatını etkilemektedir.  Uygun fiyata satılık konut arayan kişiler öncelikle ihtiyaçları olan ev profilini belirlemeliler.

Büyük evlerin fiyatları daha fazla olabiliyor ya da klasik bir daire değil de site ya da rezidans tarzı bir ev almak isterseniz biraz fazla ödeme yapmanız gerekebilir.  Bunun yanı sıra ev alacağınız ilçenin de fiyata pozitif ya da negatif etkileri olabilir. İşlek merkeze yakın ilçe de bulunan konutların satış fiyatları daha yüksektir.

İstanbul Helenium Garden’da peşinatsız ön ödeme yapmadan 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz.

İstanbul da uygun konut projelerinin arasında Fly Suit yer alıyor. Fly Suit konut projesinde evler 60 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Günümüz şartlarında 60 bin TL oldukça uygun bir rakam. Fly Suit projesinde toplam da 150 konut yer alıyor. 1+1 ya da 2+1 gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Delta Luxury projesinde  de konut fiyatları 77 bin TL’den başlangıç gösteriyor.  Bu proje ile yüzde 25 peşinatla konut sahibi olabilirsiniz. Proje toplam 187 konuttan oluşmaktadır.

Halkbank Mahall Ankara Projesi

Halkbank’ın katkısı ile siz de şimdi bir ev sahibi olabilirsiniz. Yeni evlenen çiftlere, yeni ev almak isteyenlere, kiracı olma derdinden kurtulma arzusunda olanlara harika bir haber geliyor. Halkbank sizleri Ankara’da yapılacak ve oldukça rağbet göreceği düşünülen bir konut projesi ile buluşturuyor. Bu sayede ev alma hayalleri suya düşmemiş oluyor. Siz de bu kampanya hakkında yeterli bilgiye sahip olmak istiyorsanız internet adresini ya da banka şubesini kullanabilirsiniz. Halkbank ile Ankara’da ev sahibi olma imkanı şimdi elinizin altında.

Mahall Ankara’da konut, ofis, mağaza, otel, city suits’lerden oluşan,  3.000 kişinin yaşayacağı ve tahmini 10.000 kişinin gün içerisinde ziyaret edeceği bir mahalle konseptini Ankara ile tanıştırıyor. Ankara’nın en prestijli arteri olan Eskişehir Yolu üzerinde 9. km.’de 40 bin 628 m2 arazi üzerinde, 283 bin 700 m2 inşaat alanına sahip olarak hayata geçirilen proje ofis, otel, mağaza, konut ve yaşam alanlarını barındırıyor.  Dört ana bölümden oluşan dev projede 226 adet ofis, 363 adet konut, 78 adet City Suits, 129 odalı otel ve 42 adet mağaza bulunuyor.

Evim Yüksekdağ Beylikdüzü

Lansmana özel olarak 50 ay 0 faiz imkanı ile sizlere sunulan Evim Yüksekdağ Konut Projesi, aynı zamanda Haziran 2018’de teslim edilecek şekilde hazırlanıyor. 300 bin TL’den başlayan fiyatlar ile birlikte Beylikdüzü’nün kalbinde yer alan bu proje sayesinde kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Yasemin Evleri

Kişiye özel ödeme planı sayesinde her bütçenin ev sahibi olmasını sağlayacak olan bu konut projeleri ile birlikte sizler de aradığınız mutlu yuvanın sahibi olabilirsiniz. Yasemin Evleri, Mayıs 2017 teslim olmak üzere 340 bin TL’den başlayan fiyatları ile birlikte Beylikdüzü’nün en güzel yerlerinden birisinde bulunuyor. Yasemin Evleri içerisinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 ve 4+2 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 97,50 metrekare ile 298 metrekare aralığında yapılıyor.

Papatya Park Residence

Papatya Park Residence ismi gibi doğayla iç içe olan bir yapı. Haziran 2017 teslimi olmak üzere 200 bin TL’den başlayan ödeme planları sizlerin kolay bir şekilde ev sahibi olmasını sağlıyor. 1 +1 ve 2 +1 daireler olmak üzere inşa edilen Papatya Park, şirin ve güvenilir yapısı ile adeta heyecan uyandıran bir konut projesi. Papatya Park Residence üç boyutlu görüntüsünü de müşterilerine sunuyor.

Uzun Vadeli Ödemesi Olan Konut Projeleri

Günümüz şartlarında yıllarca birikim yaparak ev sahibi olmak bir hayli zor. Bir yandan kira ödemek bir yandan da konut almak için birikim yapmak neredeyse birçok kişi için imkansız. Bu nedenle de kişiler konut kredisi kullanmakta ya da konut projelerinden vade ile ev almaktadırlar.  Vade konut kredisinde kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Konut kredisi ya da konut projesi le sahip olduğunuz evin geri ödemelerinde aylık taksit rakamlarını etkileyen ve bunun yanı sıra toplam geri ödemenizi belirleyen etmenler vade ve faizdir.

İşte Kadıköy’de bulunan konut projeleri;

Dalyan Projesi

Kalamış Dalyan 2014 Projesi olarak da adlandırılan bu proje 2017 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanan bir proje olarak inşa ediliyor. İstanbul’un en güzide semtlerinden birisi olan Kadıköy’de bulunan  Caddebostan sahil şeridi üzerinde yer alan bu proje, yapısı ve fiyatları ile çok özel bir konumda yer alıyor. Kalamış Dalyan Projesi içerisinde 11 katlı, 350 m2 2 adet dubleks daire 18 adet 210 m2 normal kat dairesi olmak üzere toplam 20 daireli, sosyal tesisli, kapalı otoparklı, 7/24 özel güvenlikli butik bir yaşam alanını içerisinde barındırıyor.

Dostluk Apartmanı

İstanbul Kadıköy’de kentsel dönüşüm planlamaları içerisinde bulunan bu apartman,  1.300 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek. Yeni ev sahiplerini bekleyecek olan Dostluk Apartmanı projesinde toplam 16 adet konut bulunmaktadır.

Nil Apartmanı

Kadıköy’de yer alacak olan bir diğer konut projesi ise Nil Apartmanı. Vien İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy’de 2000 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan ve görünüş ile sevimli bir yapıda olan Nil Apartmanı projesinde toplam 21 adet konut inşa edilmektedir.

Eren Palas Kadıköy

Eren Palas projesi Sadıkoğlu İnşaat tarafından yapılıyor. Bunun yanı sıra İstanbul Kadıköy içerisinde güzel semtlerden birisi olan Kuyubaşı’da yer alacak bu proje, 2.700 m²’lik bir alanda 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Eren Palas’ın satışlarına devam ediliyor. Bunun yanında Eren Palas, hemen teslim edilebilecek.

Kısa vade de yapacağınız ödeme taksit rakamının fazla olmasına neden olur iken uzun vade de kullanacağınız kredi taksit rakamının düşük olmasını sağlayacaktır. Örnek verelim A bankasından 96 ay vade ile 100 bin TL krediyi  % 1,12 faiz ile kullandığınız da aylık taksit ödeme rakamınız 1,705 TL olacaktır. Fakat aynı krediyi 120 ay vade ile kullandığınız da ise 1,519 TL taksit ödemesi yapmanız gerekecektir.

Ayrıca bilmeniz de fayda var ki kredi vade oranı uzadıkça geri ödemeniz gereken rakam artacaktır. Bu detayı unutmamaya özen gösterin. Bankadan konut kredisi kullanmak istemeyen kişiler de konut projelerine ağrılık göstermeye başladı. Bunun en temel nedenlerinden birisi de banka konut kredisi faizlerinin fazla olması oldu. 2016 yılı içerisinde konut kredi faizleri düşürülür ise tekrar bankalar ile çalışanların sayısı artacaktır. Konut projelerinde ki vade sayısı bankalar kadar fazla değil. 36 ay ile 48 arasında değişim gösterebiliyor.

Projeler kapsamında ev aldığınızda da banka kredisi gibi peşinat ödemeniz gerekmektedir. Banka konut kredilerinde peşinat oranı sabit % 25 iken konut projelerinde peşinat rakamında farklılık olabiliyor. Yani % 25 peşinat ödemesi yapacağınız gibi % 30 ila % 40 arasında da ödeme yapmanız gerekebilir. Projeler kapsamında konut sahibi olmak için direk proje sahibi firmalar ile görüşebilirsiniz.

İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak sizde uygun fiyatlara olan konut ilanlarına rastlayabilirsiniz. Gerekse banka konut kredisi destekleri ile ev sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ