365 Kredi

Tarımsal Sulama Destekleri 2018

Tarımsal Sulama Destekleri 2018

Ülkemizde ekonominin en önemli kaynaklarından birisi de tarımdır. Tarımsal üretimin maddi nedenlere bağlı olarak durmaması ve azalmaması içinde Devlet tarafından bu alanda birçok destek söz konusudur. Farklı başlıklar altında var olan desteklerden sizde yararlanabilirsiniz.

Tarımsal Sulama Destekleri 

Sulama ve ekipman alanında da son dönem de destekler verilmeye başlandı. Bununla birlikte de uygun olan projelerin hibelerinin % 50’sine kadar destek sunulmaya başlandı. Bu alanda verilen destekler alt metinde sıraladığımız şekildedir;

  • Tarla içi damla sulama sistemi kurulması,
  • Tarla içi yağmurlama sulama sistemi kurulması,
  • Tarla içi mikro yağmurlama sulama sistemi kurulması,
  • Lineer sistem yağmurlama sulama makinesi alınması,
  • Center pivot sistem yağmurlama sulama makinesi alınması,
  • Tamburlu sistem yağmurlama sulama makinesi alınması,
  • Güneş enerjili sulama sistemleri kurulması

Sıraladığımız bu alanlar da üst metinde de belirttiğimiz gibi % 50 destek verilmektedir. Gerekli başvuruları tamamladıktan sonra siz de desteklerden yararlanabilirsiniz.

Tarımsal Sulama Yatırım Kredisi

Günümüzde  Tarımsal sulama yatırım kredisi  ile çiftçiye gereken kredi desteği veriliyor. Öyle ki Finansbank tarımla uğraşan kişilerin sulamalarını daha rahat yapmaları için tarımsal sulama yatırım kredisi veriyor. Tarımsal sulama yatırım kredisi özellikleri  ise  basınçlı sulama tesisi kurmak istiyorsunuz ve maddi kaynağınız yoksa Finansbank sizlere gereken kredi desteğini veriyor. Öyle ki uygun faiz oranları ile çiftçiyi zorlamadan  kredi veriyor böylece  kredi  alırken yüksek faiz ödemiyorsunuz.

B u kredi türünde  banka %85 oranını karşılıyor sulama miktarının. 120 aya varan vade seçenekleri ile çiftçinin zorlanmadan kredi sahibi olması hedefleniyor.  Tarımsal sulama yatırım kredisi başvurusu  ise oldukça kolay herhangi bir banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Çiftçi  kayıt sistemi belgesi  ,çiftçilik belgesi , nüfus cüzdanı olması gerekiyor.

Denizbank Tarımsal Yatırım ve İşletme Kredileri

Denizbank Tarımsal Yatırım ve İşletme Kredileri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara haberimiz de ulaşabilirsiniz. Gerek esnaf, gerek Kobi gerek ise Tarımsal Yatırım ve işletme kredileri ile Denizbank gerekli maddi destekleri sunmaya devam ediyor. Denizbank Tarımsal İşletme kredileriyle Tohum, gübre, fide, sulama, çapalama, akaryakıt, ilaç, yem gibi her türlü tarımsal giderinizi karşılayabilirsiniz.

Tarımsal Yatırım kredileriyle de hayvancılık, meyvecilik, örtü altı tarımı, su ürünlerine varana kadar yatırım yapmak için maddi finansman kullanabilirsiniz. Traktör ve tarımsal ekipman kredisi bunun yanı sıra da arazi alım kredisi damla sulama kredisi, organik ürün kredisi de başvuru yaparak kullanabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri de size özel tasarlandı ve esnek ödemeye sahip. Talep edenler taksit sayısı, ödeme günlerini ve miktalarını hasat tarihine göre uyarlayabilirler.

İsterseniz eşit ödeme yaparak 12 ayda bir, 6 ayda bir ya da 3 ayda bir ödeme yapabilirsiniz. Denizbank Tarımsal Yatırım ve İşletme Kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak için Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ