365 Kredi

KOSGEB Kobigel Destek Programına Başvuru Rekor Düzeyde

KOSGEB Kobigel Destek Programına Başvuru Rekor Düzeyde

KOSGEB son yıllarda girişimcilere sağladığı destekleri en üst seviyelere çıkardı. Bu sayede hem küçük ve orta ölçekli işletmeler yeterli kredi ve hibe desteği imkanını buldu hem de Türk ekonomisinde önemli  bir gelişim kaydedildi.

Avrupa’da senelerdir devam eden girişimcilik destek paketleri sayesinde kolay bir şekilde işletmeler aradığı destek paketleri bulabilmekteydi.

KOSGEB ile birlikte destek paketlerinin alınması da genel anlamda Hükumet tarafından desteklendi. İşletmelere her türlü desteğin verildiği KOSGEB paketlerinde işlerinizi daha kolay büyütebilirsiniz. Bu paketler içerisinde aynı zamanda girişimcilik sertifikası desteği de veriliyor. Girişimciler, küçük ve orta ölçekli işletmeler bu sayede gerek duydukları desteği alarak bütün alanlarda sizlere yardımcı olmaktadır.

365 Kredi

Projeni Kap Gel sloganı ile yola çıkan KOSGEB, böylece girişimcilerin aklındaki yeni fikirleri hayata geçirme şansı sunacak. KOSGEB Kobi gel destek paketleri içerisinde pek çok olanak yer alıyor. Bütün tedariklerin sunulması ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında destek verilmesi bu sayede gerçekleşiyor. KOSGEB bilindiği gibi bu sene hibe desteklerini yüzde 30 oranında artırmıştı. Kredilerin verilişini de artık faizsiz bir şekilde sunmaya başladı. KOSGEB destek paketlerinin içerisinde yer alan ödenekler ve taksit imkanları herkesin işini büyütmesini ve daha kolay bir şekilde Türk ekonomisine katkı sağlamasını hedefliyor.

Resmi başvuru adresi: kosgeb.gov.tr

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ