365 Kredi

Turkcell Kredi Finans Servisi

Turkcell Kredi Finans Servisi

Ülkemizde hizmet veren ve operatör devlerinden birisi olan Turkcell birçok farklı hizmet ile adından sıklıkla bahsettirmeye devam ediyor. Bu hizmetlerden birisi de Kredi Finans Servisi oldu. Turkcell şirket açma adımı ile hızla büyüdüğünü ve ilerlediğini bir nevi kanıtladı. Şirket açımının yanı sıra borsa da aktif olarak işlem gören hisse senetlerinin geri alımı için de 150 milyon liralık fon ayıracağını da duyurdu. 2016 yılı içerisinde ilk çeyrek dönem de Turkcell başarı oranlarında yüksek rakamlar elde etmiş ve başarılarına bağlı olarak da kazancı da arttı. 2016 hedeflerinin tamamına ulaşmayı başaran Turkcell şirket kurumu ile de hedeflerini koruyacağını belirtti. 2016 yılı büyüme hızı ise % 8,6 oldu. Şimdilik Turkcell Katılım Finansman Şirketi hakkında yapılan açıklamalar bunlar ile sınırlı, İlerleyen günler de açıklamalara yenileri eklenince haberimizi güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.

Kredi Finans Servisi; bankalardan kredi sorgulama işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz.Teker teker banka araştırmasına girmeden bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz. Kredi kullanımında faizlerin önemi oldukça fazladır. Daha kolay ödeme yapmak için başvurularınızı düşük faizli kredilerden yana kullanmalısınız

Bunların yanı sıra Turkcell Kredi Finans Servisi ile finans tüyoları alabilirsiniz. Birikim yapmakta zorlananlar arasında iseniz artık bu sorundan kurtulmak istiyorsanız finans servisi para birikitme yöntemleri neler öğrenebilirsiniz ve yöntemler doğrultusunda sizde birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Günümüz şartlarında az ya da çok demeden birikim yapmanın her daim size ve bireysel ekonominize katkı sağlayacaktır. Diğer opertörler de benzeri hizmetler yok.

Turkcell Kredi Finansman Başvurusu

Ayrıca son olarak Turkcell Kredi Finans Servisi ile kredi çekerken dikkat edilmesi gereken en ince husulara kadar öğrenebilirsiniz. Servisten yararlanmanız için BUTCE yazıp5202’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell Kredi Finans Servisi hizmet bedeli ise 7 TL olarak belirlenmiştir. Haftalık 7 TL ödeyerek hizmetten yararlanabilirsiniz. Belirlenen ücrete tüm vergiler dahildir. Tüm Turkcell aboneleri servisten yararlanabilir. Hizmet sadece yurt için de geçerlidir ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Aboneliğinizi her ay yenilemeniz de gerekmektedir.

Eğer hizmetten yararlanmak istemezseniz de IPTAL BIREYSEL yazarak 5202’ye kısa mesaj gönderip aboneliğinizi bitirebilirsiniz. Turkcell Kredi Finans Servisi hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir ve dilediğiniz zaman arama yapabilirsiniz. Numara değişikliği yaparsanız bildirmeniz gerekmektedir, aksi halde hizmetten yararlanamazsınız. Aynı şekilde hattınız kapanırsa da hizmet faydalanmanız durdurulacaktır.

TÜRKCELL İHTİYAÇ KREDİSİ

Bu zamana kadar sergilediği kurumsal kimlik ve getirdiği yenilikler ile birlikte sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın en önemli telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, şimdi de yepyeni bir finansman kredisi ile sizlere hizmet sunuyor. Turkcell ile birlikte sizler de finansman alarak nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilir ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turkcell finansman kredisi kapsamında sizlere Türkiye’ye ilk defa gelen akıllı telefonları çok uygun fiyatlarda sunmaktadır. Kampanyaları ile birlikte her zaman ne iyi koşullarda işlemlerinize başlayabilirsiniz. Devamlı olarak yapacağınız ödemeler sayesinde de her zaman en kazançlı çıkan siz olabilirsiniz.  Turkcell finansman işlemleri ile birlikte her zaman kolay bir şekilde akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Bu işlemlerde yer alan ödeme seçeneklerini krediler olarak alabilir ve akıllı telefonları garanti kapsamında  kullanabilirsiniz.

Turkcell Telefon Kredisi

Turkcell finansman kredisi ile birlikte telefonunuzun markası ve modeli ne olursa olsun, işlem yapabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında eski telefonunuzu getirebilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz. Finansman desteği ile alabileceğiniz bu telefonlar ile birlikte 4.5G uyumlu yepyeni bir telefon sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu kampanyadan yararlanabilmek için hemen bir  İletişim Merkezi’ne gelin. Daha sonra finansman desteği alabilmek için telefonunuzun model ve fiziksel durumuna göre belirlenecek indirim fırsatlarını görün. Bu fırsatlar ile birlikte ister nakit para ile isterseniz de finansman desteğiyle  birlikte Apple, Samsung, T Serisi, LG, HTC, Vestel ve Huawei modellerini alma fırsatı yakalayın.

Ayrıca bu finansman ve telefon desteği kampanyasında ödemelerinizi  12, 24 veya 36 ay seçenekleriyle yerine getirebilirsiniz. Turkcell ödeme işlemlerinde yer alan bütün seçenekleri değerlendirin. Kredi kartınıza nakit avans olarak veya kredilerinizi direkt olarak hesabınızda görebilirsiniz. Siz de bu işlemler için hemen hızlı bir şeklide başvurularda bulunun ve ödemelerinizi düzenleyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ