365 Kredi

Teb Bankası Hesap Kapatma

Teb Bankası Hesap Kapatma

Türkiye’nin önemli bankalarından birisi olan TEB hesap ile birlikte müşterilerine birçok alanda hizmet vermektedir. TEB şubelerine gelerek ister vadeli isterseniz de vadesiz hesap sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartı hesaplarına da sahip olabilirsiniz. TEB kredi kartı, vadeli veya vadesiz hesap kartı sahibi olabilmek için hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu başvurularda istenilen süre içerisinde hesabınız çıkarılmaktadır. TEB hesap kapatma işlemlerinde de müşterilerine aynı kolaylıkları sunmaktadır. Burada ilk olarak kapatılmak istenen hesap bilgileri ile birlikte TEB şubelerine gelerek dilekçe ile başvuruda bulunmak gerekir. Dilekçe olmadan yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Bu başvuruda dilekçe ile birlikte hesap kapatma isteminde bulunulur. Hesabını kapatmak isteyen kişilerin kredi kartlarında borç olması durumunda bu borcun kapatılması gerekir. Borcunu ödeyecek durumda olamayan kişiler için de TEB ile birlikte yapılandırma imkanlarından yararlanmak mümkündür.

TEB şubelerine gelerek kredi kartı borcu yapılandırmasından yararlanabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinize başlayabilirsiniz. 9 aya kadar çıkan vadeler ve ödeme seçenekleri ile birlikte gerekli durumlar için uygun faizler ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ