365 Kredi

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi çekmek günümüzde sıradan bir hal aldı. Kredi çekmek isteyen pek çok kişi bulunuyor. Ancak günümüzde meydana gelen kredi çekmek isteyen kişi yoğunluğu bankaların koymuş olduğu teftişler sayesinde kredi almak isteyen herkese kredi sağlayamamaktadır. Kredi almak isteyen herkese bankalar kredi vermek isteseler bile maalesef herkese kredi verememektedir. Çünkü bankaların bazı kişilere sağlayacağı kredilerin kredi puanları nedeni ile sağlamak istemediği görülmektedir. Bankalar kişilere kredi puanı vererek müşterilerine değer göstermektedir. Kredi puanı düşük olan ve bankaların kredi verilemez kişi olarak değerlendirdiği kişiler arasında yer alırsanız bankaların size kredi vermek istememesi gayet normaldir. Ancak kredi puanınız yüksek ise bankalar zaten size hiçbir şekilde tereddüt etmeden kredi sağlamaktadır.

BİZ KREDİNİZİ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN

Kredi puanınız düşük olduğu için bankalar size kredi sağlamak istemiyor ise bankalardan kredi çekemiyor musunuz? Bankaların size karşı olan bu sert tutumunun değişmesi için maalesef yapmanız gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunlar ile yapılacak olan yükseltme işlemi ise maalesef uzun sürmektedir. Bu neden ile bankaların size kredi vermesi için kredi puanınızı yükseltmeye çalışmaktan ise kredinizi başkasına çektirmeyi düşünebilirsiniz. Mesela kredinizi biz çekelim siz ödeyin.

Kredinizi Biz Çekelim

Kredinizi biz çektikten sonra hiçbir sıkıntı yaşamadan kredinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Üstelik kredinizi çeken kişi ya da kurumlar kredinizi kendi adına çekip hemen bankaya ödeme yapıyorlar. Ardından taksitleri sizden tahsil etmeye başlıyorlar. Tabii bankadan çekmiş olduğunuz kredinizi zamanında ödeyemiyorsanız bunu sizin yerinize kredi çekmiş olan kişilere mutlaka bildirmelisiniz.

Kredinizi Biz Ödeyelim

biz-kredinizi-cekelimBankalardan kredi çekmek her ne kadar zor olsa bile artık size aracılık yapan kişi ve kurumlar sayesinde bankalar ile aranızda bulunan bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bankalarda yaşamış olduğunuz zorluğu ortadan kaldıracak olan bu kişiler size hiçbir karşılık beklemeden ihtiyaç duyduğunuz miktarı size sağlar. Ancak bu kişilerin size vermiş olduğu kredi miktarını mutlaka gününde ödemelisiniz. Kredinizi ödedikten sonra ise kredi puanınızı artırmak için yapmanız gereken ilk çalışma geçmiş dönemlerde kalmış tüm fatura ve buna benzer borçlarınızdan kurtulmanızdır. Borçlarınızı düzenli bir şekilde ödemeye başladıktan sonra banka kredi puanınız artış gösterecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Serkan dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum Elazığ da oturuyorum kredi borçlarım var borçlarımı düzene sokmak için ve takipten kurtulmam için 15000 tl lazım acilen her öneriye açığım senet yada komisyon karşılığı lütfen geri dönüş yapar mısınız cumaya kadar ödemem gerekiyor

 2. Arda Can dedi ki:

  Nasıl olacak?

 3. Emrah dedi ki:

  Merhaba,
  Mühendisim. aylık gelirim 4700 TL. Aylık 1800 TL ödeyebilirim. Kredi ve kredi kart borçlarımı tek bir yerde toplayarak ödemelerimi düzene sokmak istiyorum. Bu sebeple 55.000 TL’ ye ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ediyorum.

 4. Durdu mehmet büyük benli dedi ki:

  İş kuracağım acil paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Neşet dedi ki:

  Kamu personeliyim 30000 kredi ihtiyacım var dönüş yaparsanız görüşelim

 6. Aziz dedi ki:

  30000 TL ihtiyaç var

 7. Belgin Demirel dedi ki:

  Ben ev hanımıyım. Eşim sağlıklı olduğu günlerde ihtiyaç kredisi aldım.20 milyarı 29 milyar olarak ödemeye başladım. 9 milyarını ödedim fakat eşimin hasta olması nedeni ile ödemelerim gecikince memurlar geldi .23 milyar olmuş borcum.Yarın ödeme yapmam gerekiyor ama inanın yiyecek ekmeğim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. En az 30 milyara ihtiyacım var.Teşekkür ederim saygılar

 8. ESRA dedi ki:

  Merhaba benimde çok acil 10,000 tl ye ihtiyacım var bankalarda daha önce yaşadığım sıkıntıdan dolayı sicilim bozuk ve bu yüzden kredi çekemiyorum. Ben 11 yıldır aynı iş yerinde sgk lı olarak çalışıyorum aylık 4,000 tl gelirim var şu anda ödeme durumum var ama buna rağmen kredi çekemiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

 9. Gökhan dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum 7000 TL gelirim var, ödemelerim de çok 2 kredim var, 2 adet kredi kartı yapılanması var, şuan bankalar başka kredi vermiyor, acil 20000 TL ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim

 10. Sezen uzak dedi ki:

  Merhabalar kamuda çalışıyorum 55.000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz icralığım

BİR YORUM YAZ